Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ilyen esetben nagy bűn lenne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen esetben nagy bűn lenne más ágyában keresni a kielégülést?

Figyelt kérdés

Három hónapja egyáltalán nem szexeltünk, az ezt megelőző 5 hónapban is összesen háromszor. Nekem ez kevés. Nagyon nagyon kevés. Próbáltam erről beszélni a barátomnak, de minden javaslat elől teljesen elzárkózik, egyszerüen nem igényli a szexet. Minden tőlem tellhetőt bevetettem,(szexi fehérnemű, meglepi reggeli orál, közös zuhany, szexi képek, smsek, videók, meztelenül nyitottam neki ajtót, stb) megpróbáltam elcsábítani, de nem ment. Nagyon fájt a folyamatos elutasítás, napi szinten, majdnem fél évig, úgyhogy most már inkább nem is próbálkozom.


Ezen kívül rendben van a kapcsolatunk, ezt viszont-egyenlőre- nem sikerül megoldani, nem hajlandó erről beszélni, csak azt hajtogatja hogy miért nem vagyok képes elfogadni hogy nincs kedve, ő is elfogadja, ha nekem nincs (halkan megjegyezném, hogy erre a kapcsolatunk három éve alatt egyszer sem volt példa)


Szakítani nem akarok vele, szeretem. Viszont kezdek elég frusztrált és csalódott lenni emiatt. Plusz az önbizalmamnak sem tett jót a folyamatos visszautasítás. Így sajnos felmerült bennem, hogy megcsalom. Aminek már csak a gondolatától is rosszul vagyok egyenlőre, de attól tartok hogy előbb utóbb elcsábulok.


20/l



2015. okt. 30. 13:23
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Szakíts vele, ha kedveled mint embert maradjatok barátok, szexualitás nélkül nem párkapcsolat a kapcsolat.
2015. okt. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Egy cipőben járunk.. 21L.
2015. okt. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
63%
nem hiszem el hogy 20 év körüli lányok képesek ilyen kapcsolatban maradni. ez röhej...
2015. okt. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Inkább az hogy a 20 éves lassan 30hoz közelítő férfiak ennyire csődöt vallanak az ágyban és mostanában egyre több az ilyen kategóriájú kérdés...
2015. okt. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Már rég lépned kellett volna és nem önsanyargatnó életet élni!
2015. okt. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Egészséges fiatal nőként szükséged van a szexre (is)! Ha ezt nem képes belátni akkor nem csak deréktájon hanem a fejében is hiba van nála.
2015. okt. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
46%
Nem szajhának kell lenni és megcsalni a másikat, hanem ott kell hagyni és mást keresni. Egyébként meg kétlem, hogy egy férfi kibírja fél évig orgazmus nélkül, szóval valószínűleg már nem is vonzódik hozzád.
2015. okt. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
55%

Logika monda, ha nem okozól fájdalmat vele, bármit megtehetsz.

Így ha sosem tudja meg és ezen kívül jó kapcsolatotok és szerelmes vagy belé, NEM BŰN. Neked igény, neki nem. Ha nem szeretnél mást találni akkor e igényeket kikell elégíteni, ha kommunikáció nem segít, máhogy kell tenni érte. Vagy ha nagyon jó kapcsolatotok van, megbeszélheted vele. De álltalában nem ilyen személyiségüek emberek.

2015. okt. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
53%
Hogy ne lenne már bűn jézusom... Ennyi erővel a gyilkolás se bűn, ha a rendőrség erről sose szerez tudomást. Hagyd ott és keress mást, egyik leggerinctelenebb dolog megcsalni egy embert.
2015. okt. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
96%

Az a probléma, hogy sok ember azzal védekezik, hogy lehet, hogy a szex nincs vagy nem jó, de egyébként minden oké, szeretem, nem akarok ezért szakítani.

Figyelj ide kérdező! Egy kapcsolatot nem lehet részeire bontani, szerintem egy kapcsolat akkor jó, ha minden téren minden rendben van. Ha neked fontos a szexualitás, akkor magyarázhatod, elhitetheted magaddal, hogy rendben van a kapcsolatotok, de fel kell, hogy világosítsalak róla, hogy önámítás, amit csinálsz. Nem jó a kapcsolatotok, hisz a nemi életetek egyenlő a nullával és neked ez egyértelműen nem jó!

Ha már mindent megtettél és mégsem változik, akkor két dolgot tehetsz. 1. kilépsz ebből a kapcsolatból és keresel magadnak egy olyat, akivel szintén jól meglesztek és a szex is működni fog, vagy 2. ha ennyire ragaszkodsz a barátodhoz, akkor beletörődsz, hogy szex nélkül, vagy nagyon minimális szexel fogod leélni a hátralévő időt, amit vele töltesz.

És nyugi, ha így folytatódik továbbra is a kapcsolat, akkor ha lesz olyan ember, olyan helyzet, akkor el fogsz csábulni! De ettől fog változni a kapcsolatod a barátoddal, jobb lesz majd? Nem hiszem...akkor gondolkozz el!

2015. okt. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!