Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nimfomániás lennék?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nimfomániás lennék?

Figyelt kérdés

Imádom a szexet, mind fizikai mind lelki síkon, úgy is képes vagyok az orgazmusra, ha nem érek magamhoz.

Több éves kapcsolataim szoktak lenni (jelenleg épp 2 éves van), és sosem léptem még félre. A mostani párom a legjobb barátom is egyben, tud mindent a dolgaimról.

Naponta rengeteget gondolok a szexre, napi 1-2szer kell legyen, és emellett még magamra is igényem van. Ha meglátok egy nekem tetsző srácot, azonnal beindul a fantáziám, akár munkában is, és így nehéz koncentrálni.

Állítólag nagyon erős kisugárzásom van, nézésemből, mosolyomból süt a szexualitás, kb naponta állítanak meg az utcán, munkában ajánlatokkal.

Emellett nagyon visszafogottan öltözök, nem kelletem magam, szinte nem is sminkelek. Olyan az arcom, akár egy kislánynak, viszont az alakom nagyon nőies. (Majdnem megvan a 90-60-90)

Sajnos pár napja is egymásba botlottunk egy sráccal akivel megtárgyaltuk, hogy nem lenne rossz a dolog (kb nem is ismerem), csak a páromra való tekintettel nem kötöttem ki a lakásán. (Igen, a párom tud róla)

Ami a legjobban zavarja a páromat, hogy a férfiak mellett vonzanak a lányok is.


Pszichológus? Vagy mit csináljak?


Igen, szegény páromnak aztán van türelme :(


2015. okt. 30. 22:41
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
19 éves fiú vagyok. Megtudlak érteni ismerős a helyzet. Nálam is ugyan ez a helyzet. Van párom már 2 éve. Mindent tud. Azt is hogy biszex vagyok. Mindennap vágyom magamra, másra. Az emberek nem értik meg hogy tényleg szeretem párom és vele akarom leélni az életem. Én voltam pszichológusnál és nem tud ezen segíteni. Sajnoa el kell fogadni magad igy és a párodnak ("szenvedni" a párodért.) Ha érdekel hogyan oldom meg, megismernél írj rám nyugodtan. Szép napot.
2015. okt. 31. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
12%

Lehet igen az vagy. De a párod nem engedné meg, jogy néha másokkal is lehess? Szeretni meg úgyis őt szereted. Ezzel a feltétellel? Talán ez segítene rajtad.

33F

2015. okt. 31. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%
nem győzöm nyomni a "nem hasznos"-t
2015. okt. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
szokott orgazmusod lenni? ki szoktál elégülni? nézz utána mi az a nimfománia. sokan összekeverik azzal, hogy szeretik a szexet...
2015. okt. 31. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
92%

Amúgy az ultimate válasz: keresd az igazi szerelmet, ami felforgatja a lelked nyugalmát és nem csak az érzékeidre hat.

Mondanám, hogy tudom miről beszélek, de nem...


27 F Bp

2015. okt. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
93%
13as, látom neked se győzik:DDDDDD
2015. okt. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Igen
2016. aug. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!