Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátnőmmel nagyon kevés a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmmel nagyon kevés a sex, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy csak hétvégén vagyunk együtt és akkor is csak 1 menet van, viszont azt azért még egyenlőre megkapom, de nekem ez nagyon kevés. Mit tehetnék szerintetek? Semmire nem vevő, azért az egyért is általában 1 fél napot kell könyörögni. 19/f

2015. okt. 31. 14:40
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Én már mindent megpróbáltam, beszéltem vele erről többször is, azt mondta h majd változtat meg ilyenek, de semmi nem történt, én már nem tudok mit kitalálni, azért is írtam ki ide a kérdést hátha valaki tud mondani valami értelmeset mert én már kifogytam. Ezt is végső kétségbe esésemben írtam ki, mert én már kifogytam. Az egészben az a legszomorúbb, hogy neki ez teljesen megfelel, szerintem nem is akar rajta változtatni.
2015. okt. 31. 15:16
 12/21 anonim ***** válasza:
0%

Annyi lány vágyik egy jó dugásra! Dugjad őket kettesével hármasával! Plussz a lányt akivel jársz! 19 évesen nekem sohasem volt elég!

Egy lány nem szexel annyit mint egy fiú!

2015. okt. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

A beszélgetést, megbeszélést nem igazán úgy gondoltam, hogy te elmondod, mit, mennyit, milyet szeretnél, ő meg megígéri, hogy majd változat ezen.

A helyedben olyan kérdéseket tennék fel, hogy miért nem kíván, csak engem nem kíván, vagy általában a szexet nem kívánja, mit tudnánk közösen tenni, hogy ez mindkettőnknek jobb legyen, hogyan folytassuk a kapcsolatot, stb.

2015. okt. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Cseréld le. Nyilvánvaló, higy csak nyűg számára a dolog.
2015. okt. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Keress hasonló vérmérsékletű párt magadnak!

Amúgy szenvedés lesz az életed!

Tapasztalatból tudom.

F40+

2015. okt. 31. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
félrekúr vagy nem jön be neki a farkad (túl nagy/kicsi/görbe) minden további eshetőség valószínűsége marginális
2015. okt. 31. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Az én barátnőm is dettó ugyanez.

Ő is igérgeti hogy változtat, de egyelőre semmi.

Mi 4 hónapja vagyunk együtt és a kapcsolat elején sem volt olyan sürü a sex, de 4-5naponta azért tudtunk találkozni és majd megőrültünk egymásért sex téren is. Most Október eleje óta a fogszabályzója óta nagyon leritkult az eset és azért is úgy kell könyörögni úgymond. Megbeszéltük már, de fáradékonyságra hivatkozik.

Közben pedig az exével találkozott és ez elég furcsa.

2015. nov. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
kedves 17. válaszoló, a baraátnőd 99% hogy megcsal. helyedben kidobnám amilyen hamar csak lehet. tapasztalatból mondom , énis csináltam már ilyet és mikor az exemmel vagy más pasival találkoztam nem sakkoztunk...
2015. nov. 2. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Az utolsó válaszolónak igaza van. Persze ettől még egy qrva.
2015. nov. 2. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
Egyáltalán nem biztos, hogy megcsal, lehet csak nem igényel annyit. Az én barátnőmnek is elég heti egyszer. Én többet igényelnék, de ezt megoldjuk, hogy olyan orált ad szinte naponta, hogy elég nekem is a heti egy szex. Lehet valakit attól még szeretni, mert mások az igények. Meg kell beszélni, hogy hogy lehet megoldani a problémát. Ha hajlamos rá és szeret, akkor találtok megoldást. Mi: 22F , 22L 6 éve együtt
2015. nov. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!