Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a véleményetek erről a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről a tempóról?

Figyelt kérdés

2,5 hete találkozgatok egy lánnyal , viszonylag elég gyakran, 6 találkozón vagyunk túl amik 5-6 órásak szoktak lenni. És már izgattam ruhán keresztül, és jövő héten feljön hozzám, és hát voltak utalások..

Nincs túl sok tapasztalatom nők terén, bár már elmúltam 20, ezért kíváncsi vagyok a tapasztalataitokra.


2015. okt. 31. 22:09
 1/6 anonim ***** válasza:
szűz is vagy?
2015. okt. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

5-6 órás találkozások ember?

de ha élvezed az együtt töltött időt és azért ahogy írod,haladsz is,tehát van értelme,akkor jól tempózol,csak ez rettentően időrabló ha mellette dolgozol,edzel.

majd írd meg,hogy sikerült-e megdugni.

2015. okt. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kapcsolatot tervezek, és nem egy városban lakunk, szóval legyen értelme :)
2015. okt. 31. 22:29
 4/6 anonim ***** válasza:
én se vagyok egy nagy csajozógép, de azért azt vágom, hogy a haverjaim 1 héten belül betalálnak 2-3. randi körül. szóval ha az a kérdés, hogy gyors-e a tempó akkor azt tudnám mondani, hogy legalább annyira mint egy átlag MÁV vonat a TGV-hez képest.
2015. okt. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nem leehet egy minőségi lány, aki egy randin hagyja, hogy valaki izgassa...
2015. okt. 31. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
20on éveseknél szerintem ez normális tempó. ha a csaj is akarja, akkor pláne rendben van. nem akarna felmenni hozzád ha gyorsnak érezné
2015. nov. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!