Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, egy férfi felsőtesten...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, egy férfi felsőtesten a kockás has vagy a kigyúrt mellizom vonzóbb számotokra?

Figyelt kérdés
21F vagyok, mostanában kezdtem edzegetni és kiváncsi vagyok, mi az ideális a mai lányoknak, kérésre privatban kuldok képet, hogy egyszerűbb legyen.

2015. nov. 1. 14:58
 1/9 anonim ***** válasza:
32%
Csak a tökéletes "vékonyan izmos" az elfogadható!
2015. nov. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Mindkettő, de inkább a kockahas.
2015. nov. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%
Nem kell kigyúrtnak lenni, nekem annyi a lényeg hogy izmos legyen, mindenhol, arányosan :). Nekem csak annyi kellene hogy erősebb legyen mint én, és látsszon rajta hogy sportol valamit :D. De akkor már inkább a kockahas ;).
2015. nov. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem az se fontos,ha nincs tökéletesen kidolgozott teste.

Nem kell feltűnően izmosnak lennie. Nyilván nagyon vonzó tud lenni mellizom és a hasizom, de én ennyitől még nem leszek lenyűgözve.

Ne legyen túl vékony ,mert az rohadt nőies tud lenni,hiába van rajta izom.Gondolok itt arra mikor nagyon vékony lábai vannak,és még felvesz egy szűk nadrágot hozzá. Gusztustalan.

2015. nov. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem hülyén néz ki ha valakinek kocka hasa van, de egy gramm mellizma sincs.


Számomra nem fontos, hogy kilegyen gyúrva a partnerem. A lényeg, hogy ne legyen nálam könnyebb :D

De ha edz, akkor ne csak egy bizonyos testrészre összpontosítson.


Hogy a kérdésre válaszoljak, nekem a mellizom fontosabb, amellett az sem gond ha a has nem kockás. A fordított verziót mint már írtam furcsának tartom.

A legjobb mégis egy erős férfi kar, ami egy szép szélles vállból indul ki.

2015. nov. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
62%
Szerintem ha egy pasinak széles válla és dereka van es vastag karjai de ami izmos amolyan kidobó alkat iszonyat dögös vagyis hát ha átöleled stb érzed azt hogy igazán férfi meg olyan nagy biztonság érzettel tölt el..szval sztem a gebe test nem ér sokat hiába izmos a karja es kockás a hasa egyszóval sztem nem nagy cucc a szálkás test
2015. nov. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem kuldhetsz kepet ha oszinte velemenyre vagy kivancsi (neha azt mondjak tul oszinte is vagyok) :D
2015. nov. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Küldhatsz képet mert érdekel:)

21L

2016. jan. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
küldhetsz képet...megmondom én jól nézel-e ki *.*
2017. jan. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!