Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mellizmokért, és kockás...

Mellizmokért, és kockás hasért mit lehet tenni otthon?

Figyelt kérdés
Mielőtt valaki azzal jönne hogy kamu kérdés, meg már sok ilyen van: engem komolyan érdekelne a dolog, átnyálaztam jópár itteni kérdést is, de nem tudtam dűlőre jutni. 171 centi magas vagyok, és 68-69 kg. Itthoni praktikákkal hogyan lehetne elérni a szép mellizmot, illetve a kockás hasat? Azt hallottam hogy nagyon nagy mértékben a kajától is függ, ez mennyire igaz? Naponta hányat és milyen gyakorlatot kellene végeznem amit itthon is meg tudok oldani, míg lenne látható eredménye? Konditerembe - egyelőre - nem szeretnék járni, és testtömeg növelő vackokat sem szívesen szednék. Ha egy mód van rá akkor saját erőből itthoni gyakorlatokkal szeretnék eredményt elérni!

2012. ápr. 6. 21:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
19%

" szép mellizmot, illetve a kockás hasat? Azt hallottam hogy nagyon nagy mértékben a kajától is függ, ez mennyire igaz?"


Hűt akkor mégsem nyálaztál át te semmit, vagy csak nem sikerült felfogni, mert kb minden második kérdés arról szólj, hogy hogyan egyél. Azaz a válasz, mert ugyanazok a hülye kérdések ismétlődnek, ehhez te hozzáadtál egyet.



"testtömeg növelő vackokat sem szívesen szednék."


Ne is szedjél, inkább tartsd magad távol mindentől, amit nem ismersz, nehogy véletlenül okosabb legyél. Asszem ez menni fog...

2012. ápr. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Azta, két elírás egy válaszon belül, omájgád, romlok!

(Hát, és szól)

2012. ápr. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Pont ezt mondom, hogy itt már sok helyen olvastam erről, de megerősítést akartam hogy akkor ez tényleg nagyobb értékben befolyásol-e mint az edzés maga. Ilyen testtőmegnövelőket meg attól hogy nem szedek nem kellene leszólni. Én csak arra akarok rávilágítani hogy ha régen is tudtak úgy izmosak lenni az emberek hogy semmit nem szedtek, akkor szeretném ezt én is elérni, vagy legalábbis valamennyire megközelíteni Az ódzkodás mögött allergia is áll egyébként, bár nem tudom hogy ezek a cuccok mennyire tartalmaznak tejport vagy tejet.
2012. ápr. 6. 21:28
 4/13 anonim ***** válasza:

Erre megint egy regényt lehetne írni. Nyilván nagyon fontos a kaja, ha izmot szeretnél növelni legyen tömegnövelő étrended, melybe jó esetben beletartozik az edzés utáni protein+ dextróz is.

Eszközök nélkül tudod végezni a fegyencedzést, ill. húzódzkodáshoz kellene rúd. Ha lennének súlyzóid bővülhetne a lehetőséged.

2012. ápr. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Vannak súlyzóim, két egykaros mindkettő egyenként 4-4 kilós! Ezekkel is lehetne esetleg valamit kezdeni? Rúd az nincs, de kint a húzódzkodást meg tudom oldani.
2012. ápr. 6. 21:43
 6/13 anonim ***** válasza:
20%

Megerősítést? Az eddigi 83591251235135131231 kérdés és kb 6 ezzel foglalkozó oldal, amikről ezekben olvashattál nem elég?


Na meg a híres régen... honnan tudod, mi volt régen? Meg eleve is, mi számít régennek? 5 év? 20? 100? 1000? Erősen gyanítom, hogy azok a híres régi izmos emberek sem testépítőhöz hasonlóan voltak izmosak, hanem inkább erőemelőhöz hasonlóan, avagy zsírosan. Ezt meg úgy tudták elérni, hogy akkoriban (egy pár évtizeddel ezelőttig) nem volt tele minden kaja minden cumóval és nem higítottak mindent a sokszorosára, így volt normál tápértékük. Ha te azt hiszed, hogy a teszkóban fillérekért megvett átlagos kajáktól majd te azt éred el, mint a híres régiek, hát tévedsz. Pont ezért léteznek ezek a gonosz "szerek", hogy koncentrált formában juttassák el hozzánk a tápanyagokat, mivel azt normál kajából kinyerni elég drága lett manapság.

Ha meg allergiás vagy, akkor nézd meg, mire vagy allergiás pontosan, aztán nézd meg a termék összetevőit, és ha van benne olyan, akkor ne azt vedd.


Előbb gondolkozik, utána kijelentget!

2012. ápr. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Két 4 kilós nem lesz elég semmire, szerezz be szerelhető 15 vagy 20 kilósakat, addig meg menjen a fegyencedzés.

Fekvőtámasz(egykezes is ha megy), guggolás, lábemelés, húzódzkodás, tolódzkodás, fekvőtámasz kézállásban, hídtartások.

Szerezd be a könyvet hozzá vagy töltsd le netről.

2012. ápr. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
heti több edzés otthon és legalább 3-4 aerob edzés(ha van felesleges zsír) persze számít a rendes étkezés is.
2012. ápr. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
a fegyencedzés nagyon jó erre a célra! kajáról annyit, hogy ha nem akarsz ne egyél táp.kiegészítőket... multivitamin mindenképp kéne, sok-sok rizs, csirke, hal, marha, krumpli, zöldségek, gyümölcsök. Egyél naponta 5-6szor legalább és igyál sok vizet, 3-4 litert naponta. fekvőtámasz, guggolás, húzódzkodás, híd, tartások, lábemelés, hasprés mellé még javasolnám a 4ütemű fekvőt ami nagyon jó aerob gyakorlat még. két egykezes súlyzót meg tényleg vegyél nagyobbakat.
2012. ápr. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
fegyencedzés egy sz*r! értelme nincs az egésznek, úgysem tudod azt tökéletesen megcsinálni...
2012. ápr. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!