Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nemtudom elfelejteni a pasit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemtudom elfelejteni a pasit akivel megcsaltam a párom?

Figyelt kérdés

Igazából nemtudom,h mit érzek iránta,de ha meglátom azonnal hevesen ver a szivem,zavarba jövök,annyira boldoggá tesz ha csak már látom is..1éve csaltam meg vele a barátom,ő szerelmet vallott nekem,de én mégsem tudtam elhagyni érte a pasimat,néha viszont elgondolkodok,h jól döntöttem e ha ennyire hiányzik.Mitkezdjek ezzel az érzéssel,nemtudom valójában mitérzek..nemtudom.

Valaki volt már hasonlóképpen?megosztanátok a tapasztalataitokat?

Köszi 20L


2015. nov. 3. 12:29
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
ribi vagy
2015. nov. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy bele szerettél..

Azóta tart a viszony vagy csak egyszeri alkalom volt?

Nagyon kell figyelni erre, hogy ne lépd át a határt.. Meg kell tanulni, hogy ne vigyél bele több érzelmet, mint ami amúgy is érzel iránta!

2015. nov. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%
Nem értem hogy tudja valaki megcsalni a párját? undorító.
2015. nov. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
34%

Nem értem hogy tud tud valaki így látatlanban elítélni valakit!

Nyilván üres életed lehet "kedves" utolsó! Kussoltál volna inkább.

2015. nov. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
45%

Egyébkét voltam hasonló helyzetben, én több mint 4 éve voltam együtt párommal amikor megcsaltam egy nálam jóval idősebb személlyel.

23 éves voltam akkor, és bizony nehéz volt nem bele vinni többet, nyilván nagyon sokat gondoltam rá és teljesen megőrjített már a gondolat is, hogy hozzám ér.De elhatároztam, hogy ez csak szex és ennyi..

Hülyeség azt állítani, hogy nem szereted a párodat ha megcsalod.

A szerelem és a szeretet között óriási különbség van.

A szerelem egyszer elmúlik és átváltja a szeretet és a ragaszkodás, de ez az élet rendje.

És bizony van, hogy a pároddal már nem olyan izgalmas egy két dolog, mint egy teljesen új emberrel!

De ha úgy érzed, hogy nem tudod a kettőt külön választani akkor, offold a srácot. Ne beszélj vele, ne írj neki vissza. Nehéz de hatékony módszer!

2015. nov. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 catyst válasza:

1-nek és 3-nak ment a like.

2 éves kapcsolatom van, sosem csaltam meg senkit, ha már valaki annyira felkelti az érdeklődésed hogy képes vagy lefeküdni vele akkor előtte szakíts!!!!...És ne hátbaszúrj egy másik embert.

2015. nov. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nemfeküdtem le vele!
2015. nov. 3. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!