Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tudom elfelejteni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom elfelejteni?

Figyelt kérdés
Van egy lány akit kb 3 éve szeretek de ő viszont nem. 6 éve ismertük meg egymást. Szeret nagyon de csak mint barátot. Nem tudom valahogy elfelejteni? Megpróbáltam elfolytani ezt az érzést de ez csak rövid távon jó mert később úgy is eszembe jut megint és nem tudok tőle szabadulni. Elveszíteni se szeretném
2015. okt. 11. 23:40
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
Szerezz bnot ismerkedj mas lanyokkal.. V mondd meg neki h szereted es ha mazlid van osszejottok ha meg nem szeretne akk konnyebb lesz elfelejteni mert eltavolodtok
2015. okt. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:

I know that feel, bro. I know.

[link]

2015. okt. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
Köszönöm első de én már próbáltam ezt és igazából úgy nem nagyon jött össze sose a jót találtam meg
2015. okt. 11. 23:50
 4/34 anonim ***** válasza:
Hat akkor ismerkedj velem;):D
2015. okt. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
Bocsi 4es de alapszabály nálam hogy neten ne :(
2015. okt. 11. 23:54
 6/34 anonim ***** válasza:
Okes akkor talalkozzunk:)
2015. okt. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:

pedig milyen szép love story lett volna :'((

megszakad a szívem :'(

Nekem írhatsz! :'D

2015. okt. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
persze hogy jó love story lett volna. Teljesen jól kijövünk és minden passzolna de valamiért nem látja bennem azt amit kéne ezért nem is akar semmit.. az ismerőseim között mindenki azt hitte hogy együtt voltunk amig nem mondtam el nekik hogy ez nem igy van. kívülről tehát teljesen úgy látszott bárcsak igazuk lett volna
2015. okt. 12. 00:03
 9/34 anonim ***** válasza:

Tovább kell lépni,:( ha nem tudod csak barátként kezelni.


Hogy nekem miért nem írnak lányok:(

2015. okt. 12. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
Sajnos én is csak azt tudom javasolni, mint az előttem szóló... Ismerkedj másokkal.. és ehhez a "neten nem" dologhoz hozzátenném, hogy szerintem az online társkeresésben nincs semmi kivetnivaló, persze vannak buktatói, meg nem érzed a gép mögül a másik kisugárzását, és a randin lehet hogy egyáltalán nem működik a kémia, ettől eltekintve viszont igenis jó lehetőség, szinte kiapadhatatlan forrás.
2015. okt. 12. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!