Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok (akinek a pasijánál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok (akinek a pasijánál volt ilyen) miért hiszitek azt, hogy ha a párotoknak (biztos sokan nem tudtok róla, de a legtöbb szed szereket-nem köti az orrotokra) nem áll fel rendesen, csak potenciajavítókkal, akkor azért van, mert nem kíván titeket?

Figyelt kérdés
Pedig ez nem ilyen, főleg a szervi elváltozások a jellemzőek 30 felett a pasinál.
2015. nov. 4. 16:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Na jó ebben igazad van, hiszen a hasonló a hasonlót vonzza, a baráti körben se alkoholisták, se láncdohányosok, se drogosok nincsenek, sőt mindenki sportol.
2015. nov. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Én sem dohányzok, se nem iszok, nem étkezem egészségtelenül, mégis alig áll fel. Nem függ össze mindig a kettő.
2015. nov. 4. 16:51
 13/14 anonim ***** válasza:
A pasik közül miért hiszik sokan, hogy ha egy lány nem nedvesedik be rendesen, akkor nem is kívánja őket?
2015. nov. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Kérdező!

#3-as vagyok, 41 éves, igénylem a napi szexet, de nem vagyok együtt minden nap a párommal, ezért amikor találkozni tudunk (hetente 2-3 nap), akkor 3-5 menetet lezavarunk. Semmi gondom nincs, 10 perc pihenő elég két menet között.

Minden este sörözök, erős dohányos vagyok és kávé függő, semmiféle gyógyszert nem szedek, de vitaminokat sem, kevés gyümölcsöt fogyasztok, nem figyelek a kajára, 20 éve nem sportolok semmit (előtte is csak alkalomszerűen), napi 10-12 órát dolgozom (bár nem fizikait).

Ha ilyen problémád van, akkor az vagy valami hülye szintetikus szertől van, vagy a fejedben van a hiba.

2015. nov. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!