Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Párok! Mit lehet kezdeni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párok! Mit lehet kezdeni a reggeli szájszaggal?

Figyelt kérdés
Most fogunk először együtt aludni, de én már előre félek :S Nem tudom mennyire van reggelente szájszagom, de nem a barátomon szeretném tesztelni. Ti hogyan csináljátok/csináltátok az elején? Osonjak ki hajnalban fogat mosni?
2015. nov. 5. 21:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Reggel, este fogmosás :)

Hajnalban nem kell kiosonnod. Ébredés után minimális szájszaga mindenkinek van, de ha a pasid eddig nem valami tündérmesében élt, nem fogja zavarni ;)

2015. nov. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem p*csabüdös reggel a szám, de reggel fogmosás oszt jónapot.. :)
2015. nov. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igyál gyümölcslevet ébredés után. De egyébként ha már mindketten felkeltetek és mélyreható teológiai vitákat akartok váltani, akkor már nyugodtan fogat lehet mosni.
2015. nov. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
felkelsz és vagy elmész fogat mosni, szájvíz, citromos víz, iszol vmi üdítőt, rágó, cukorka... válassz neked melyik kényelmes. hidd el le fogja szrni kb, neki is ugyan úgy lesz. ugyanúgy megcsókoltam minden lányt reggel,ahogy felkelt, mint bármikor máskor. nem is várom el, hogy egyből rohanjon fogat mosni
2015. nov. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ágybareggeli, és meg van oldva a probléma, lehet játszadozni :).

Csak addig büdös a szád, míg nem ettél-ittál.

2015. nov. 6. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Fogmosas?!
2015. nov. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Ha nagyon zavar akkor küld el fogat mosni ennyi. :D Engem nem zavar a páromnak is szokott az lenni meg nekem is ő nem említi meg én kötekedésképp megszoktam de nem érdekel ugyan úgy megcsókolom ugyan úgy beszélek vele mintha nem is lenne. :) ugyan így van ő is a fingással,büfögéssel nem zavarja,engem sem zavar. :)
2015. nov. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ha felébredek nem az első dolgom a fogmosás. Előbb reggelizem vagy gyümölcsöt eszem, kávézom, és utána mosok fogat! Tiszta hülyeség úgy nevelni az embereket, hogy reggelizés előtt kell fogat mosni. Totál baromság! Reggeli előtt minden ilyesmi kapcsolatot kerülök inkább, de a partneremtől sem várom el, hogy a "reggeli éhgyomorral" nekem essen.
2017. dec. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!