Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, lefeküdnétek a barátnő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, lefeküdnétek a barátnőtök pasijával, ha biztosan nem tudná meg a barátnőtök? Van még egy kérdésem lejjebb.

Figyelt kérdés

Friss a barátság, bár nagyon erős! 6 hónapja barátnők, de együtt vannak heti 4x egész nap kb.


Nos, sajnos be kell vallanom, hogy megfordult a fejemben, hogy megcsalom a barátnőmet, mert a barátnőm barátnője iszonyú vonzó számomra és titokban beszélgetünk, mert a barátnőm féltékeny típus.

Próbáltam utalni rá, hogy elkezdődjön egy szexes téma, de sosem kapott az alkalmon, ennek ellenére sokszor flörtöl velem, amikor dolgozok és bejön hozzám meglátogatni.


Tudom, van helyes út is, hogy szakítok előbb, stb... De nem hiszem, hogy meg tudnám csalni, mert nagyon kedves számomra a barátnőm. Nem vagyok szerelmes, de fájna, ha elveszíteném, azonban a szex valamiért nem az igazi vele ezért gyakran gondolok másra :/

Ti le tudnátok feküdni a barátnőtök pasijával? Tegyük fel, hogy nagyon vonzzónak tartjátok és biztosan nem derülne ki, ha megtörténne!


2. kérdésem: párkapcsolatban élők: engednétek, hogy a pasitok a barátnőtöknél aludjon egyszer? Nem szórakozás miatt, hanem mert valami oknál fogva nagy segítség lenne, ha ott tudna aludni! Pénzt is időt spórolna.


Kérlek fejtsétek is ki a véleményeteket!


Köszönöm!


23/f


2015. nov. 6. 00:06
 1/8 anonim ***** válasza:
38%

A helyes ut nem erdekes.

Azt kell tenned ami teged boldogit.

En a helyedben meghuznam a baratnojet. Ki nem hagynam.

Ha kiderul nincs gond, mert ugysem o lesz a feleseged, ha meg nem derul ki, hat ugy is jo.

2015. nov. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nekem azért ez nem ilyen egyszerű, én tisztelem a nőket. Ha valakivel sok problémám lenne, akkor sem lenne szívem megcsalni.

3 éve együtt vagyunk már és hibamentes a kapcsolat, de a szex sosem volt az igazi :/ voltak jobb exeim az ágyban akik mellette szörnyek voltak.

Na ott meg csak a szex miatt maradtam velük :D

2015. nov. 6. 00:12
 3/8 anonim ***** válasza:
61%

Nem és nem.


Már ne haragudj ha más nõ Kell szakíts a barátnõddel de ne alázd meg ennyire.

Tartós távkapcsolatban élek mégse fordult meg ilyesmi egyikünk fejében sem.

Ez undorító

2015. nov. 6. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha nem tökéletes a szex, nem ő az igazi, ez így ennyi, akkor meg felesleges is vele maradni. Lesz olyan neki is és neked is, aki tökéletes.
2015. nov. 6. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Legalább azt ne írtad volna, hogy tiszteled a nőket. A tisztelet nem azt jelenti, hogy leírod hogy tiszteled, és azért tiszteled, hanem pl. olyan dolgokban nyilvánul meg, hogy nem gondolkozol komolyan erről a dologról, illetve nem viszed véghez, és nem azért, mert kiderülhet, hanem tiszteletből.
2015. nov. 6. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
46%
És kinyitottad-e valaha a szádat a barátnődnek, hogy hogyan és mit szeretnél tőle megkapni a szexben, vagy csak szidod a háta mögött? Mert, ha elmondtad neki, min változtasson, mit hogy szeretnél, és nem volt hajlandó tenni a változásért, akkor joggal puffoghatsz. De ha még csak nem is tud arról, mit nem csinál jól, vagy úgy, ahogy kéne, akkor semmi jogod panaszkodni rá. Legyen tököd, állj elé, hogy mit szeretnél. Adj esélyt a dolognak, és ha semmit sem javul, akkor még mindig lehet szakítani. Aztán jöhet az új nő.
2015. nov. 6. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Tudom, van helyes út is, hogy szakítok előbb, stb... De nem hiszem, hogy meg tudnám csalni, mert nagyon kedves számomra a barátnőm. Nem vagyok szerelmes, de fájna, ha elveszíteném, azonban a szex valamiért nem az igazi vele ezért gyakran gondolok másra :/ "

A kérdésedet meg is válaszoltad.

Ha nem vagy szerelmes, és a szex sem az igazi akkor minek jártok? Barátság az amiben vagy csak néha dugtok. Ő lehet, hogy szerelmes, de ezzel átvered. Szakíts!!!

Aztán szabad a pálya barátnőd barátnőjénél. :)

2015. nov. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ne csald meg a barátnődet. Értem mit mondasz, pasi vagyok, én is éreztem már hasonlóan....de megcsalni senkit nem csalunk meg :)!

Ha úgy érzed, hogy a mostanival nem fogsz tudni hosszú távon együtt működni akkor előbb utóbb szakítás lesz belőle.

Mondjuk az is kérdéses, hogy barátnő barátnőjére mennyire jó érzésű dolog rámozdulni, de egy szakítás után legalább abból a szempontból korrekt, hogy nem megcsalod....

Gondolj bele neked milyen szar lenne ha félrekefélne a nőcid:)

35/F

2015. nov. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!