Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A lányok/nők mennyire kaphatóa...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok/nők mennyire kaphatóak mostanában laza szexkapcsolatra?

Figyelt kérdés

Komoly párkapcsolatban élek, van gyerek is. Több okból sem szeretnék szakítani. Szeretem még a párom, de már nincs meg az a szikra, és mostanában már a szexet sem kapom meg tőle... Most több mint egy hónapja nem voltunk együtt. Előző időszakokban is hasonló a tendencia. Szeretnék egy szeretőt, akár olyat, aki szintén nem kapja meg otthon amire vágyik, de valamilyen okból mégsem akar kilépni a kapcsolatából. Szerintetek hol van legnagyobb esélyem ilyet találni?

Olvastam valamelyik kérdésnél, hogy akár itt is. Szóval lányok, jöhetnek a privik is :)

De akár a vélemények is :)



2015. nov. 6. 13:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Én egyet itt találtam :D másikat szexpartnerkeresőn.
2015. nov. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
64%

ha pénzes vagy, jönnek mint légy a ganéra!

ha enm, akkor vagy duma legyen vagy jól nézz ki.

ennyi a képlet!

ha egyik se vagy, sorry, marad a qrva, vagy a recska.

2015. nov. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
2-es mindent leírt amit ebben a témában tudni érdemes
2015. nov. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Pénzes nem vagyok, de nem nézek ki rosszul azt mondják :)

Nem is volt nekem soha gondom az ismerkedéssel, de ez más tészta... Ide nagyon kell a diszkréció. Itt a munkahelyemen is van pár csinos nő, akiről úgy látom néha nézeget, de nem állhatok elő semmivel, mert nem tudom, mennyire diszkrét. Így olyan helyen kell keresnem, ahol alapból le vannak fektetve a "játékszabályok".

2015. nov. 6. 13:43
 5/16 A kérdező kommentje:
Első válaszoló: egyébként te itt hogyan találtál, leírnád? :) Köszi!
2015. nov. 6. 13:48
 6/16 anonim ***** válasza:

Egyszerűen, mint máshol. Írt egy válaszomra, és elkezdtünk beszélgetni :D

Első voltam.

2015. nov. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nekem két különböző oldalról jött össze ilyen, az egyik egy szexpartnerkereső volt, a másik pedig egy fórum kifejezetten erre a célra szakosodott topikja.
2015. nov. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem lehetne megoldani az otthoni gondokat ehelyett? A felesleges szexuális energiádat fordíthatnád a kapcsolatod helyrehozására.Ha meg végképp nem megy,akkor is tisztább elválni,mint átverni a másikat.
2015. nov. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló, sajnos nem ennyire egyszerű... Sok energiát fordítottam már a gondok megoldására. Nagy részét sikerült, de ez nem megy. Sok okom van a szakítást kihagyni.
2015. nov. 6. 14:00
 10/16 anonim ***** válasza:
badoo, tinder, itt,...
2015. nov. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!