Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit szólnál ha a barátnőd...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál ha a barátnőd kijelentené, hogy el kell tűrnöd, hogy ő chippandale-ek farkával játszadozik?

Figyelt kérdés
Mit tennél, ha azt mondaná, hogy az nem megcsalás, ha vetkőzős fiúk farkát fogdossa, markolássza, kiveri nekik, a szájába vagy mellei közé veszi a farkukat, tejszínhabot nyalogat a farkukról, hozzádörgöli a popsiját meg az ágyékát a farkukhoz, ezért neked ezeket szó nélkül el kell tűrnöd? Ugyanakkor megszabja neked, hogy te nem érhetsz sztriptíztáncosnőkhöz, mert az már megcsalás.

2015. nov. 6. 13:44
1 2 3
 21/25 pinkpancser ***** válasza:
95%
Egyik ismerős volt hasonló helyzetben. Mire a csaj hazaért a leánybúcsúról, a kulcs nem nyitotta az ajtót, a cuccai pedig az anyjánál voltak.
2015. nov. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
#21: Ennyi, így kell csinálni! :) Olcsó r!bancnak híg a leve!
2015. nov. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Hát én elmennék két prostihoz, és a 3-s szex végén kapnának plusz 2-2 ezret, hogy felhívják a nőt az én telefonomról, hogy azt üzenem, vége van.
2015. dec. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Azt gondolnám,aki egy ilyenfajta "élményért" képes szakítani,az nem is szeretett.
2015. dec. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Nem korrekt, hogy neki lehet, a pasinak meg nem. Szerintem az a jó, ha egy kapcsolatban a felek szabják meg a szabályokat, a saját szabályaikat, és nem azokat követik, amit az emberek elvárnak. Mi úgymond nyitott kapcsolatban élünk, szoktunk hármasban szexelni, eljárunk swingerezni. Egy ilyen buli is beleférne mindkettőnk részéről. Mi mindent megbeszélünk, nincsenek tabuk, hazugságok, teló takargatás, stb stb. Ha valami nem tetszik, leülünk és megbeszéljük. Szerintem korrektebb egy ilyen kapcsolat, mint ahol félrequrnak meg mással beszélik ki, hogy milyen dolgok rosszak a kapcsolatukban, stb.
2015. dec. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!