Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit kéne tennem? Megkéne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem? Megkéne mondanom neki?

Figyelt kérdés

A kapcsolatunk első 2 hónapjában napi 2-3 szex volt, de az utóbbi 6 hónapban napi 1, sőt napok is maradtak ki úgy, hogy együtt voltunk és egymással aludtunk..

Ezzel nem is lenne akkora probléma, de utóbbi 1,5 hónapban nincs semmi, mert volt/van pár nőügyi probléma ami még kezelés alatt áll és sajnos több időt vesz igénybe. Én mindig kívánom és ha belekezdünk általában a csúcsig elviszem kézzel, de cserébe nem kapok semmit, mert én kézimunkától nem megyek el sajnos és szájjal meg nem hajlandó elintézni..


Még régebben is igérte párszor, hogy majd lesz nyalóka ekkor meg ekkor és mostanság és csinálja ezt és eddig 10 megígérésből egyetlen egyszer tartotta be. 9 hónapos kapcsolat alatt 1x adott 1 kis pluszt a szexuális életünkbe, pedig én imádom ha csinálja, de még annál is jobban imádom ha én nyalhatom.. Nemtudom miért, de nála annyiból áll a hú de kívánlak dolog, hogy benne vagyok és szexelünk. Nálam pedig abból, ha még szar is nekem, de legalább örülök, hogy neki élvezetet nyújthatok.. :((


Ez így nekem édes kevés és ráerőltetni meg nem akarom a dolgot, mert szeretem..



2015. nov. 7. 14:03
 1/2 Linó03 ***** válasza:

Hát ezt mindenképp beszéljétek meg. Amúgy meg rendes tőled, hogy így tolerálod.

A szopás nem olyan rossz, mint elsőre tűnik annak, aki idegenkedik tőle. Először én sem akartam, de néhány találkozás alatt megváltozott bennem az egész, de ehhez én is kellettem, meg a barátom is. Ha érdekelnek a részletek, szívesen beszámolok, de inkább privátban.

2015. nov. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mindenképpen le kell ülnötök ezt megbeszélni. Meséld el neki a vágyaidat, biztos megérti ez iránti szükségleteidet. De talán lehet hogy várni kéne addig, míg teljesen el nem múlnak a "nőügyi gondok". Voltam hasonló helyzetben és egy nőnek nagyon el tudja venni az ilyesmi a szexuális étvágyát.
2015. nov. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!