Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kis méret Több kérdés kapcsán...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kis méret Több kérdés kapcsán is kommenteltek lányok, akik elmondásuk szerint kimondottan a kis fütyit kedvelik. Ezektől a lányoktól kérdezem, mit szerettek a kisebb méretű fütyiben?

Figyelt kérdés

2015. nov. 8. 18:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%
Hogy a tulajdonosa tudja, hogy kicsi, ezért egyrészt maximálisan kielégít máshogy is, másrészt más pontonat érint a vége. Nehéz ezt elmagyarázni :D
2015. nov. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Linó03 ***** válasza:
73%
Én szűz vagyok, és azt remélem, hogy kicsivel kevésbé fáj, meg elég szűk vagyok, + egy nagyról olyan ijesztő elképzelni, hogy az bennem lesz. Hol fér el??? (Költői kérdés volt, tudom, hogy tágulok.) Konkrét tapasztalatom nincs, azon kívül, hogy a kicsi is nagyon szerethető, mint a férfi fontos testrésze, és örömet is ugyanolyan jól lehet vele szerezni a viselőjének.
2015. nov. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
79%
első megfogta a lényeget. az ilyen pasik jobban kitesznek magukért, ha nyalásról van szó :P
2015. nov. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
72%
A kisebb méret azért is jó, mert el lehet engedni magunkat szex közben. Nem kell attól tartani, hogy fájdalmat okoz a tövig való behatolás. Volt már olyan partnerem, aki be sem tudta rakni teljesen, mert már úgyis rohadtul nyomta a méjszájamat és fájt.
2015. nov. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Handolálameton válasza:
67%
Az anális szexre jobban alkalmas.
2015. nov. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
23%

Akkor itt sok pasi van, akivel élveznétek lányok! :)

33F

2015. nov. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Ez eddig nagyon szimpatikus, lányok. :)
2015. nov. 8. 20:41
 8/14 anonim ***** válasza:
20%
nekem az a véleményem akik azt mondják a kis farkú pasikat szeretik nem gondolják komolyan én a látványra is megyek egy kicsivel mit tudok kezdeni? kiröhögöm és otthagyom nekem 18 alatti még nem volt szerencsére az meg a másik h nekem meg a mellem kicsi és azt sem hiszem el hogy ez bárkinek bejönne mert ha én ezt gondolom a kis farokról akkor ők is ezt gondolhatják az én mellemről..
2015. nov. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
83%
Engem nm erdekel h mekkora a partnerem farka. Ha szeretem akk nm szamit. Sztem. :)
2015. nov. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
65%

El kell, hogy keserítselek, mert azok a válaszolók nagy része biztos, hogy nem lány volt, max búza.


Nincs olyan nő,aki kedvelné a nevetséges kis méreteket. Kicsit az ilyen 12-13cm-re és 3-3,5cm vékonyka semmikre értem. Nekem is ekkora van sajnos és egyik eddigi barátnőim sem voltak elégedettek vele..


amúgy rengeteg új kutatás van a neten, ami azt mondja, ami várható volt, hogy számít nekik a méret. A kisfarkúakat meg megcsalják később a nőik, nagyobb méretűekkel.. ez sem meglepő..Miért is? Hisz a nagy mérethez dominanciát és férfiasságot társítanak tudatalattilag, és kész. Az ösztöneik ezt sugallják nekik. Hasonlíts össze egy 12cm-es 3,5cm vékony sz@rt egy 16cm hosszú 4-4,5cm vastag mérettel, és megkapod a választ.

2015. nov. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!