Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kis méret Több kérdés kapcsán...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kis méret Több kérdés kapcsán is kommenteltek lányok, akik elmondásuk szerint kimondottan a kis fütyit kedvelik. Ezektől a lányoktól kérdezem, mit szerettek a kisebb méretű fütyiben?

Figyelt kérdés

2015. nov. 8. 18:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
72%
Előttem lévő válaszoló. Mi az már hogy férfiasságot tulajdonítanak a nagy farkúaknak?? Akinek csak 12-13cm az nem is férfi? Az dögöljön meg? Ne is legyen barátnője? Maradjon is inkább szűz? Persze biztos van akinek tágabb és nagyobbat igényel, de az olyan szerintem nagyon megalázó hogy meglátja a méretet és azt mondja hogy bocs de nem, túl kicsi, meg ahogy olvastam már nem egyszer kinevetik és ott hagyják a férfit. Nem attól lesz férfi valaki hogy nagy a pömpölője, hanem vannak sokkal értékesebb és fontosabb dolgok amitől férfi lesz igazán valaki. Hiába van ló farka valakinek ha használni meg nem tudja...
2015. nov. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ja és hagyjuk már az ilyen kutatások neten, hogy számít a méret...Hány nőt kérdeztek meg erről? Az összeset a világon??
2015. nov. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 pom2x ***** válasza:

Nos, az én 13/3,5-ös kis szarommal az alábbi tapasztalataim voltak: 1./ 15 éve normális házasságban élek, a páromon semmi jelét nem látom, hogy kifelé kacsintgatna. 2./ Nem egy nőtől hallottam, hogy jobb volt velem, mint a húszcentis barátjával. 3./ Jó pár, szexpartnerkeresőn felszedett olyan nőnél is megálltam a helyem, aki kiemelte a nagy méret iránti vágyát.

Szóval simán lehet kompenzálni jó technikával, odafigyeléssel. És nem csak nyalással.)Az értelmesebb nők úgy gondolhatják, ha megvan a vágy, a vonzalom, akkor hajrá..;) Persze az életben is vannak műszerészek, és vannak segédmunkások a kalapáccsal. Ki mit válasz.)

2015. nov. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
8-as, mekkorák a melleid? :)
2015. nov. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!