Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek ha nem érzek sokat?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nem érzek sokat?

Figyelt kérdés
sziasztok! olyan gondom lenne hogy szex közben ha beteszem a vaginába akkor nemsokar érzek... elmegyek és fel is izgat de nem élvezetes. amikor orálisan elégitenek ki akkor sem érzem ha a kalapját kényeztetik. valamit tippet tudnátok mondani?

2015. nov. 8. 19:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha magadnak csinálod, az jó?
2015. nov. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
régen mikor krémmel csináltam nagyon érzékeny volt és akkor jo volt. de mivel féltem hogy az első alkalomnál elmegyek néztem tippeket hogy hogyan is birjam tovább a szexet és olyanokat irtak hogy bekell edzenem a kalapot és uralni az izgalmat. szoval foro vizben kellett maszturbalnom és a kalapot előkellett hagynom napkozben (marmint a gatyában de nem a bőrben)
2015. nov. 8. 20:05
 3/7 anonim ***** válasza:

Forró vízben maszturbálni...gratulálok. Kútba is ugranál, ha valaki azt mondaná?

Egyébként ne aggódj, ha el tudsz élvezni szex közben, nincs baj, nem lett érzéketlen. A makk érzékenysége változó. Neked ilyen. Pont.

2015. nov. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
forróvízben??
2015. nov. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szerintem nem volt elég forró az a víz..
2015. nov. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tao t követtem
2015. nov. 8. 20:40
 7/7 anonim ***** válasza:

Hűha...ezt kifejtenéd kérlek? Nem emlékszem, hogy a Változások könyve említene ilyet, de lehet, hogy tévedek :)

Mindenesetre az "öncsonkítás" nem épp a taoista szellem kicsúcsosodása.

2015. nov. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!