Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha mozog a férfi heréje,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha mozog a férfi heréje, akkor élvezi amit csinálnak vele?

Figyelt kérdés

Orálnál figyeltem meg, hogy a barátomnak folyton mozog a heréje le föl. Meg is kérdeztem hogy mi ez, de azt mondta nem tudatosan csinálja.

Akkor ez ilyen lüktetésszerűség hogy élvezi? Mert amúgy onnan tudom hogy nemsokára el fog menni, hogy olyankor teljesen felhúzódnak feszesen a golyói. Gondolom más is így van ezzel.

19/L


2015. nov. 10. 06:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
ha kielégítem magamat akkor nekem is van ilyen, én normálisnak találtam. 19f
2015. nov. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
40%
Komolyan aktív szexuális életet élő, felnőtt nő vagy és ennyi anatómiai és élettani ismereted nincs arról, hogy hogyan működik az ellenkező nem teste?
2015. nov. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
57%
Kettes, ez az oldal azért van, hogy aki nem tud valamit, az megkérdezze, és válaszokat kapjon a kérdésére. Egyetlen nő sem születik minden tudással a tarsolyában, és a felnőtté válással sem kapja meg automatikusan ezt a tudást. És egyetlen férfi sem. Ha minden kérdésre az a válasz, hogy ezt neked tudnod kéne, akkor be lehetne zárni az oldalt.
2015. nov. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

#3:

Ha ezt 16 évesen kérdezi meg, mondjuk a szüzessége elvesztése előtt, petting közben szerzett tapasztalatok alapján, akkor teljesen rendben is van :-P

2015. nov. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez nem sok közöd van. Mozog magától, hogy szabályozza a herék hőjét. Ha fázik, a testhez közelebb húzza, ha melege van, a testtől távol ernyeszti őket. Ez folyamatos passzív mozgás is lehet.
2015. nov. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

4# Ez életkortól független.


5# Egy nő mellbimbója sem csak a hidegtől tud megmerevedni, épp így a herék sem csak a hideg miatt húzódnak föl.

2015. nov. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem látom a párhuzamot a mellbimbók és a herék között.
2015. nov. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

#6:

Végül is lehet életkortól független, de aki csinálja, az tudja már, hogy mit csinál és mi történik ... De lehet ez csak az én véleményem :-P

2015. nov. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem látod a párhuzamot, akkor pláne nem kéne leszólni a kérdezőt, ő legalább kérdez. Más meg pont ennyire tudatlanul állít.
2015. nov. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
34%

"de aki csinálja, az tudja már, hogy mit csinál és mi történik ..."

És aki vízbe megy, az tudjon már úszni! Vagy te sem érted a párhuzamot? Ahogy úszni nem lehet szárazon megtanulni, úgy a szexet se lehet könyvből. Csinálod, és először nem tudod, hogy mit csinálsz, aztán tapasztalsz, kérdezel, felfedezel, és lassan kialakul a szexuális kultúrád. Kinek gyorsabban, kinek lassabban.

2015. nov. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!