Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha mozog a férfi heréje,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha mozog a férfi heréje, akkor élvezi amit csinálnak vele?

Figyelt kérdés

Orálnál figyeltem meg, hogy a barátomnak folyton mozog a heréje le föl. Meg is kérdeztem hogy mi ez, de azt mondta nem tudatosan csinálja.

Akkor ez ilyen lüktetésszerűség hogy élvezi? Mert amúgy onnan tudom hogy nemsokára el fog menni, hogy olyankor teljesen felhúzódnak feszesen a golyói. Gondolom más is így van ezzel.

19/L


2015. nov. 10. 06:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Az anatómia és élettan elmélet (hacsak nem akar boncolni :-P) azaz nem gyakorlatban fogja megtanulni. Attól, hogy sokat leszopja, nem fogja tudni, hogy miért emelkednek meg a herék elélvezés előtt :-P
2015. nov. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Hat bocs ha nekunk kimaradt biologia oran hogy miert mozog a ferfi hereje szex kozben. :) meg a baratom se tudta ra a valaszt, en mert tudnam? Attol mert elvesztettem a szuzessegem, meg is kellett volna vilagosodnom szex kozben a ferfi anatomiajarol vagy mi?

Ez olyan mint hogy imadok enni dobos tortat, es mikozben eszem nekem mar tudnom kene a receptet, mert ennyi ido utan megtanulhattam volna az evesbol.

Istenem, tudtam hogy vannak furcsa felfogasu emberek, de hogy ennyire..... aki normalis valaszt irt annak koszonom.

2015. nov. 10. 12:01
 13/14 anonim ***** válasza:
a herék egyrészt a hőmmérsékletre reagálnak feljebb-lejjebb húzódással, mert a spermiumok csak ideális hőmérsékletlen maradnak életben/fejődnek. másrészt orgazmus előtt, nemi izgalom hatására összehúzódik a simaizom és feljebb húzódnak. vérbőség hatására ők is megnőhetnek kicsit. ezek normális folyamatok amik minden szeretkezésnél végbe mennek. szóval neked lefordítva, igen, élvezi amit csinálnak vele...
2015. nov. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én tudom mozgatni is ha akarom.
2015. dec. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!