Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit kéne tennem, hogy ne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem, hogy ne legyek olyan szégyenlős?

Figyelt kérdés

Barátom előtt is nagyon szégyenlős vagyok. Gyakran csak sötétben vetkőzöm le, pedig sokszor mondja, hogy szép vagyok meg jól nézek ki stb. Szeret engem és én is őt, de valamiért nagyon gátlásos vagyok, így az új dolgokra sem vagyok olyan nyitott és félek, hogy unalmas leszek, megun. Pedig én azt szeretném, hogy neki jó legyen, de a önbizalomhiányom miatt nehéz.

Mit kéne tennem?

Kérlek segítsetek és mondjatok nekem bátorító szavakat, hogy ne legyek ilyen gátlásos és izgalmasabb is legyek


2015. nov. 10. 20:59
 1/10 anonim ***** válasza:
36%
Ha azt mondom szep vagy akkor lenyugszol?
2015. nov. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
24%
Privatban lehet egesz alakos ruhas kepet kerni? Ugy konyebb lenne:D
2015. nov. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
58%

Linkeld ide magad meztelenül!

Ezzel egycsapásra megtörik az átok, és megszűnsz szégyellősnek lenni!

A gyik-s közönség dícséretözöne egy szabályos önbizalomrobbanást fog előidézni nálad!!

Felszabadító érzés lesz meglátod:)

2015. nov. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 RRR ***** válasza:
100%

őt izgatod,szeret-kíván téged

kell ennél több??

2015. nov. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hany eves vagy? Majd lekuzdod
2015. nov. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem idővel ez enyhülni fog, ne izgulj ezen :)
2015. nov. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
32%
a nem unalmas lányok küldenek nekem pucér képet privátban ;)
2015. nov. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
24%

Exem is ilyen volt: hiába mondtam bármit, mennyire elfogadom és szeretem úgy, itt ki, ott be...

Ez nekem volt rettenetes érzés, mert mindegy mennyire voltam elfogadó és szerető, sosem bírt megnyílni nekem, ami végső soron rohadt szarul esett és roppant kiábrándító volt...

Nekem több gátlásos nő nem kell!


24/F

2015. nov. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha már ezt felismerted és zavar és tenni akarsz a dologért, az fél siker! A szégyen alapérzés, aminek oka van, ezen is lehetne gondolkodni, hogy hol a gyökere. Szerintem próbáld meg azt, hogy mindig egy kicsivel többet mutatsz meg magadból, pl. egy ideig csak a melledet, amíg meg nem szokod az érzést és ahogy csökken a szégyen, úgy fogod tudni egyre jobban befogadni és élvezni a barátod közeledését. És akkor így haladhatsz tovább. Persze ehhez a barátodnak is partnernak kell lennie, a helyében én az lennék a végtelenségig. Hidd el, működik, én is bejártam ezt az utat, igaz, férfiként, és mondjuk úgy eléggé "gátlástalan" lettem. ;)
2015. nov. 11. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

köszi az eddigi válaszokat!

18 éves vagyok amúgy.

Sose volt egom azt azért tudni kell :D

2015. nov. 11. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!