Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szex az exszel. Bevállalnád,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex az exszel. Bevállalnád, vagy esetleg meg is esett már veled?

Figyelt kérdés

Ha bevállalnád, miért tennéd, ha nem, miért nem?

Ha megesett már veled, milyen volt, hogy esett, és hogy történt meg az eset?

Elsősorban olyanok válasza érdekel, akik nem haragban váltak el, és utána is tartották egy darabig, vagy tartják azóta is a kapcsolatot.

Kort, és nemet is irjatok.



2015. nov. 12. 14:02
 1/9 anonim ***** válasza:

Persze, hogy bevállalnám. Ha korábban jó volt, most miért ne lenne jó?

Egyik exemmel 5 évig szexeltünk baráti alapon szakítás után.

2015. nov. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Közel 2 év együtt lét után az idegrendszerem nem bírta tovább és szakítottam az akkori barátnőmmel...mondhatjuk,h nem csúnyán váltunk el mivel ő kismillió bocsánatkérés meg zokogás közepettekönyörgött,h maradjunk együtt de hajthatatlan voltam.Eltelt kb 3 hónapba szakítás után amikor össze futottunk egy boltban és kérdezte,h vane valakim meg,h hogy vagyok stb...mondtam,h összesen egy éjszakára sikeredett csak nőt felcsípni,erre mondta,h ő velem volt utoljára...na megbeszéltük,h kölcsönösen könnyítünk egymáson mert mégis csak jobb mint sok idegennel illetve biztonságosabb és ismertük egymás igényeit...tehát kb fél évig jártunk össze érzelem mentesen dugni meg oralizálni.Félév után kezdett megint szerelmes lenni ezért felfüggesztettem a dolgot mert bem akartam áltatni...azóta évek teltek el és találtunk mindketten párt...nem volt rosz egyébként az a félév szex kapcsolat vele mert mindent tudott rólam és mindent megtett amit kértem,természetesen ez visszafele is igaz volt.Kivoltam elégítve és mégis full szabad voltam...akkor az kellett...26/f
2015. nov. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem feküdtem le egyik volt barátnőmmel sem a szakítás után. Mondjuk nem is akartam látni őket, annyira megbántottak és gerinctelenül viselkedtek, hogy nem tudtam velük egy légtérben megmaradni. Persze volt, hogy egyikkel-másikkal találkoztam/összefutottam utána, de meg sem fordult a fejemben ilyesmi. Képtelen lettem volna rá. Valamint a szakítást követően általában viszonylag hamar már új kapcsolatban voltam. Két kivétel volt, az egyik után egy évig, a másik után 9 hónapig voltam egyedül.
2015. nov. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Bevállalnám. Gondolom ezt itt nem kell írni, hogy természetesen erről kölcsönösen kell dönteni. Egyrészt azért, mert ismerjük egymást és mindig jó volt, másrészt mert így sokkal egyszerűbb mindkettőnknek könnyíteni egymáson. Én tanulok, dolgozom ő tanul. Kevés az idő de mégis jól esne. Picit félek, hogy újra belé szeretnék de ezt csak akkor tudnám meg. Mostanában újra megtalált, kedves velem megint... nem tudom mi lesz. Egyébként nem szeretném, nem véletlenül szakítottunk, de mivel jelenleg ismerkedni nem sok esélyem van, így ez kölcsönös megegyezéssel működhet mert semmi bajom nincs vele azon kívül hogy komolytalan (gyerekes) az életben bizonyos dolgokat tekintve, és így nem igazán tudtunk együtt élni.

25/F

2015. nov. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
18%

Igen, szexeltem az exemmel, színtiszta bosszúból!

De mivel, mindig is nagyon jók voltunk az ágyban együtt a kapcsolatunk alatt, így akkor is nagyon jó volt, csak a bosszú lebegett a szemem előtt. Részben haraggal váltunk el, de ahogy teltek az évek múlt a harag is és kezdtünk jóban lenni megint. Csakhogy maradt bennem mégis egy kis fájdalom, így nem bántam meg a bosszút. :) Most már nem haragszom, ő annál inkább.


25N

2015. nov. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

igen, évekig voltam szexkapcsolatban az exemmel. najó kicsit több volt, mint szex de nem jártunk hivatalosan:D amikor párunk volt, akkor nem nyúltunk egymáshoz csak barátság. most újra együtt vagyunk két éve



23L

2015. nov. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%
hú micsoda bosszút álltál rajta h megdughatott még egyszer:D senkinek se kívánnám...
2015. nov. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
22%

#7

Csakhogy a teljes történetet nem tudod, hogy ezt ki tudta meg, hogy felvétel készült, hogy az akkori párja már az exe. :))) És még sorolhatnám....gyakorlatilag azzal az estével, hmm nem kicsit tettem tönkre. De legalább kvittek vagyunk.

Hidd el nem lettél volna a helyében!!!!!

2015. nov. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szex az exszel..


Naná ha jó volt előtte is vele..

És mindenkiben benne van az is,hogy fejlődött-e :D

2016. febr. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!