Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A szüzességelvesztés mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szüzességelvesztés mennyire komoly dolog?

Figyelt kérdés
úgy értem van egy nő aki összejön vkivel, együtt vannak, lefekszenek. stb… aztán szakítanak. a nőnek lesz új párja, azzal mennyi idő után érdemes lefeküdni? már felnőttek, már nem szüzek, akkor rögtön vagy ez hogy van? vagy utcalánynak nézi a pasi a nőt amiért fiatal korában már nem szűz?(egyetemista korosztályra gondolok) És aki 18 év alatt veszti el, de akivel megtette, már sehol sincs, azzal foglalkoznak még később? én 18 vagyok még szűz, csak mindig bántanak, hogy milyen konzervatív vagyok. ez így van? nincs most senkim, 16 évesen volt utoljára, fél évig tartott, de nem feküdtem le vele. jól döntöttem? (azért hagyott el)

2015. nov. 15. 08:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz azzal, mások mit gondolnak, én úgy érzem, vannak saját megérzéseid, és világképed. Önmagadnak felelj meg. Ha Te 16 évesen nem akartál szexelni, akkor jól tetted, hogy nem szexeltél, és emiatt szakítottál, ha a kapcsolat így nem volt fenntartható. Hogy mennyire komoly dolog a szüzesség, az a Te fejedben dől el, szerintem egy 18 éves lánynál se a szüzesség, se annak a hiánya nem lehet elvárás. Tehát szüzen is jó vagy, és ha a kérdés kiírása óta már szexeltél, akkor is. Én pl. úgy vagyok vele, hogy a (potenciális) partner múltja csak annyira érdekel, amennyire a személyiségét megismerhetem belőle.
2015. nov. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

mennyi idő után érdemes lefeküdni?

Szűz lánynak néhány hónapot, nem szűznek néhány hetet érdemes várni.

utcalánynak nézi a pasi a nőt amiért fiatal korában már nem szűz?

Nem.

2015. nov. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nem kell ezzel foglalkozni! Szexelj, amikor szeretnél, amikor úgy érzed, készen állsz rá. Én 24 voltam, amikor elvesztettem, ráadásul egy olyan sráccal, akivel sosem jártam, csak nagyon bejött. Nagyon jó volt, egyáltalán nem is fájt. Szerintem azért, mert én akkor álltam rá készen, és úgy éreztem, itt az idő. Csak a hülye emberek tesznek erre megjegyzéseket, a normálisak leszarják, hogy mikor veszted el, hányszor szexelték, meg mittomén.
2015. nov. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyugi én is megszoktam kapni a beszólásokat azért mert még szűz vagyok. 17/L
2015. nov. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! habár eltérőek, segítenek! :)
2015. nov. 22. 07:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!