Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 15 cm a péniszem, az megfelelő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Roger2205 kérdése:

15 cm a péniszem, az megfelelő méret? Elvileg ez átlagos méret, de itt olvastam gyakorin, hogy a nők a 17+osakat kedvelik.

Figyelt kérdés
Pénisz méret

2015. nov. 18. 07:55
1 2 3
 11/21 aperitif ***** válasza:
88%

1.) A 15 cm egy átlagos, de inkább az átlag felső harmadába tartozó méret. Akik azt írják, hogy 18 (20, 22, 25) centinél kisebbel nem kezdenek, azok 1./a) nagyzolnak, hogy érdekessé tegyék magukat, 1./b) baromi rossz a szemmértékük, 1./c) különleges anatómiai berendezéssel rendelkeznek.

2.) A hüvely hossza 9-10 centiméter, ami képes a fallosz méretének megfelelően tágulni, keresztben is, hosszában is. Ez azt jelenti, hogy akkorára nyúlik, amekkorát beledugnak. Ha 12 centist, már akkor is nyúlnia kell, 15 centis pénisz esetében pláne (Érdekességként, nekem 7 cm a leghosszabb ujjam, de ki tudom tapintani a méhszájamat).

3.) A hüvely beidegzése elég gyér, ha nem így lenne, akkor egy szülés elviselhetetlen lenne. A bemeneti nyílásnál sűrűbbek az érző idegek, ahogy haladunk befelé, egyre ritkábbak. Bent, a hüvely mélyén elég kevés dolgot éreznek a nők, szóval ott már tök mindegy, hogy 10, 15, 20 cm, illetve az ennél nagyobb tud fájdalmat okozni, de plusz élvezetet aligha.

4.) A csikló a hüvelyen kívül található, a G pont 3-5 centire. Akkor most döntsd el, hogy megfelelő méretű-e a péniszed :)

2015. nov. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Ne ebből indulj, ez a hely az arcátlanság miatt, mondanak itt mindent. Élőben egészen más a helyzet. Nekem meg kisebb is van mint neked, s meg egyik barátnőm sem panaszkodott. az egyik véresre karmolta a hátam, a sok orgazmustol, de előtte szólt, hogy ritkán szokott elelvezni, szóval ne vegyem magamra, mert nem az en hibám lesz, ha esetleg megint úgy alakul. Ne légy önző s a befektetés megtérül!
2015. nov. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
aki szereti a kicsiket annak pont jó :) mindenhez meg lehet találni azt ami/aki neked megfelelő. én szeretm az igazán nagy péniszeket (19-20 vagy akár felette) de aki meg a picit szereti az meg téged választ, ennyi :)
2015. nov. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
48%
Nyugodj meg. Nekem 16 cm. A nők általában nem szeretik a 18+-t mert az már fáj nekik. De ez forogjon a fejedben aktus közben: " Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni" :)
2015. nov. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, most már megnyudogtam!:)
2015. nov. 18. 10:59
 16/21 anonim ***** válasza:
82%
Ha eszed lenne nem itt tájékozodnál! Amelyik luvnya a méret miatt hagyja ott a pasiját, az tényleg luvnya!
2015. nov. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Az enyem konretan 14, de a baratnom odaig van erte. Azt mondta elotte nem tudott elelvezni nagyon senkivel, de velem azota 3elvezesig meg sem allunk :)

Szoval marhara nem a hossz szamit ;) ( kikeve a kitagult, szetkrt ribiknel :))

2015. nov. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
A 15 nem kicsi,hanem épp ideális.
2015. nov. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Így van, átlagos a csajok pedig az átlag felettit szeretik.
2015. nov. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
"18cm :)
2015. nov. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!