Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok tik mért szerettek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok tik mért szerettek cumizni? Mert jól esik vagy szükséglet vagy mért sose igazán értettem

Figyelt kérdés
2015. nov. 18. 10:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Majd ha lecumiznak egyszer, érteni fogod hogy KINEK esik jól.
2015. nov. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 aperitif ***** válasza:
100%

Én sem értem, hogy miért jó nekem, de nagyon jó. Ahogy írod, szükséglet, akár csak előjátékként, izgatásként, akár végig, nagyon élvezem. Jó érzés, izgató, ahogy a számban megmerevedik, vagy ahogy lüktet és spriccel, hallani közben a sóhajtásokat és nyögéseket. Sokszor úgy érzem, nagyobb kielégülést okoz nekem egy szájbaélvezés, mint a saját orgazmusom.

Ezt, gondolom, azok a férfiak értik igazán, akik maguk is jobban szeretnek bármilyen módon, dugással, nyalással örömet okozni, mint kapni.

2015. nov. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyben izgi és furi érzés, hogy a pasinak a legérzékenyebb része a száma kerül, megkeményedik és ettől a pasi teljes egészében az enyém lesz, semmi másra nem tud gondolni.
2015. nov. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
A szopás számomra a térdelő gyönyörűség. Élvezni a teremtés koronájának legszebb ékkövét.
2015. nov. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Imadom ha hallom h parom nyog, zilal, es hogy ezt nekem koszonheti. Elvezem ahogy elvrz. Ahogy kijonnek a szavak a szajan. Egyszeruen elvezem ahogy kielegul es a szambe elvez.
2015. nov. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ok-okozat...

Ha látom a páromon, hogy élvezi, amit csinálok, az rám is pozitívan, izgatóan hat. Maga a tudat, hogy izgul rám, hogy élvez engem.

2015. nov. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ezen én is sokat gondolkodtam, hogy nekem ez miért jó, de nagyon szeretem csinálni... talán azért mert ilyenkor csak az enyém és izgató, hogy azzal játszhatok
2015. nov. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
55%
Imádom. :)
2015. nov. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Imádom én is. Még a mélytorkot is. Öröm nézni, ahogy a párom élvezi :)
2015. nov. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én amikor szerelmes lettem akkor esett jól. napi 3x is... mert a szerelem elveszi az emebr eszét. amikor pedig nem voltam szerelmes ugy igazán, jó ha rászedett a srác havonta 1x
2015. nov. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!