Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy tudnám fedezni a napi...

Hogy tudnám fedezni a napi 400 gr szénhidrátot?

Figyelt kérdés
A tömegnövelőn(ebbe 136 g ch napéi adag) és a rizsen kívül még milyen jó CH források vannak? Rizsből 200 g-nál többet nem bírok megenni. Tehát ez így idáig 136+160=296 g. Még kéne további 100 g ch. Ectomorf testalkatú vagyok. Még milyen jó forrás van? Cukrot ha lehet mellőzzük.

2015. nov. 14. 22:46
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Az még 2 adag kaja sincs az a 200g rizs de mondjuk krumpli de abból többet kell enni
2015. nov. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Zabpehely. De nem igaz, hogy rizsből csak ennyi megy.
2015. nov. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

mondjuk nem mindeni akkora hardkór, mint te gyúróska, hogy bepakol 200 gramm rizst/meal és ebből még a repeta is "csak" jelzővel szerepel nála :)


miért érzem úgy minden egyes hozzászólásod után, hogy te még egyszerre nem láttál 600g rizst lefőve? Az egy akkora tál, hogy nagyobb, mint a fejed...


rizsből én sem szoktam sokat, 100g körül van egy adag és ez kb 100 gramm hússal és zöldséggel abszolút kibírható


reggel zabot szoktam enni, kevertem már joghurtba is mellé egy kis fehérje oszt kész is

lehet vízzel is csinálni, azt én meghagyom annak aki született arnold és szart is megenné

2015. nov. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

kezdjük ott, hogy a rizs sem csak rizs, abból is van ezer féle, különböző ízekkel... én speciel a fekete rizst komázom, és nem azért mert az a legdrágább, hanem mert finom...

de rizsen kívül van köles, bulgur, hajdina, zab, millió gabonaféle, krumpli, jamgyökér, édes burgonya, cukrok...

én pl mikor tömegelek, és nincs étvágyam, szoktam csinálni proteines zabos sütit, amit fel szoktam ütni dextrozzal... sőt van, mikor megeszem a húst zöldséggel a szénhidrátot pedig mindet ilyen süti formában viszem be.

100gramm dextroz = 100gramm ch

2015. nov. 15. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
durum tészta
2015. nov. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
56%
Inkább zsírból fedezd a kalória egy részét mielőtt cukorbeteg vagy IR-es nem leszel ennyi ch-tól.
2015. nov. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Utolsónak van igaza, bár az indoklás sanda.

Az a rengeteg CH nem tesz jót az fix, sejtem hogy 6g/ttkg körüli adag.

Ezt vidd le 3-4 körülre (sztem ha ekto vagy, és nincs sok izom elég a 3), és a KALÓRIÁKAT SZÁMOLD.


Alap kalóriaszükséglet egy nap 2000 erre jön a sulyzós edzés naponta, meg az egyéb mozgások kalóriaszükséglete.


kb olyan 3000-3500 kéne edzőnapokon, pihenőnapokon elég 2500-3000

Telített zsírokból fedezd a kalóriaszükségleted maradékát, az említett cht tartsd és a 2g/ttkg fehérjét

2015. nov. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!