Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az emberek miért itélik el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az emberek miért itélik el azokat a férfiakat akik prostihoz járnak?

Figyelt kérdés

2015. nov. 19. 12:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Hogy legyen miert a prostikat is lenezni!

Egyszeru korforgas

2015. nov. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%
A nők irigységből, mert a prostik megadják a férfinak amire vágynak ők meg nem mindig, a férfiak pedig szintén irigységből, mert aki el mer menni az bátrabb...
2015. nov. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Milliószor fel lett már téve ez a kérdés, de valami olyasmi a lényeg, amit a 2-es írt.
2015. nov. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2-es a prostik is nők tehát ez így ellentmondás lehetne. Én azért nézem le ha lenézem mert így pénzt keresni erkölcstelen. És könnyű, főleg ha csinos vagy. Nekem is ajánlottak már pénzt szexért de nekem így nem kellett. De ettől függetlenül nem irigylem tőlük a pasikat akik hozzájuk járnak, azt csinálnak amit akarnak ;)
2015. nov. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nincs jobb dolguk. De szerintem tojd le nagyívből ezeket. En sem maradok otthon a négy fal között a marokmarcsával, csakmert néhány vadidegen lenézne.
2015. nov. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!