Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ti lenézitek azokat a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti lenézitek azokat a férfiakat akik prostihoz járnak?

Figyelt kérdés

2015. okt. 31. 18:22
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
39%
Igen. Nem kezdenék ilyennel aki jàrt prostihoz.
2015. okt. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
61%
sajnos lenézik . mert 1 nő azt gondolja hogy a srác 1 luzer, de nem kötelező elmondani ha ismerkedsz 1 nővel
2015. okt. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
100%

A kicsit elesettebb férfiakat enélkül is lúzernek titulálják és esélyt sem adnak nekik, úgyhogy olyan mindegy. A sikeres üzletember, vállalkozó (akik inkább járnak ilyen helyekre, mint a komplexusos csávók) meg szemrebbenés nélkül letagadja, átveri a csajt, mint sok minden másban is, és a nő soha nem fogja megtudni, hogy járt ilyen csajnál.

Összegezve aki azért megy prostihoz, mert egyszerűen máshogy nem kap nőt, annak olyan mindegy (mert ha nem menne, se lenne nője), aki meg csak szórakozásból, arról úgyse fogják a kedves barátnők soha az életbe megtudni.

2015. okt. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
Johetnenek hozzam is;)
2015. okt. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
21%
Én pasiként is lenézem őket. vagy talán nem ez a legjobb kifejezés, de mindenképpen sajnálom őket.
2015. okt. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
100%
Nem nézem le. Azt sem, aki kényszerből jár prostihoz, és azt sem, aki szórakozásból.
2015. okt. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
55%
Én srác vagyok 19 éves tudok magamnak szerezni barátnőt vagy kalandot most is épp van.., de mindenféleképpen szeretném kipróbálni prostival is minél előbb.. de csak akkor megyek majd el ha szakítottam barátnőmmel.., ezzel azt akartam mondani, hogy sok ember nem azért jár oda mert talál mást hanem mert kíváncsi vagy szórakozásból teszi ezt :)
2015. okt. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
57%
Nem járnék ilyen férfival, legalábbis nagyon le kellene nyűgőznie ahhoz.
2015. okt. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
64%

Nem tudnád meg :) Nincs olyan hülye férfi aki elmondaná... főleg aki így vesztette el anno.


Szerintem nagyon max ilyen segítő gyógymódnak tudom elképzelni a prostikat, illetve max kísérletezni, tanulni... de aki már tud csajozni az minek jár prostihoz? Azokat én sem tartom sokra.


Ez olyan, mint valaki kap egy antidepresszáns nyugtatót a pánikbetegségére és használja amíg jobban nem lesz. Valaki meg rekreációs céllal kábszerként használja :D Akkor a gyógyszerből már narkó lesz...

2015. okt. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
69%
Nem nézem le, de nem tudnék szó nélkül elmenni mellette. Akármiért jár/volt már férfi prostinál, annak oka van. És azt szeretném tudni, mert fontos, hogy miért érezte szükségét egy ilyen "szolgáltatásnak".
2015. okt. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!