Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nektek mennyire fontos?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mennyire fontos?

Figyelt kérdés
Ma dolgoztam és egy pasi aki ott dolgozik meghívott kávézni utána beszélgettünk és azt akarta,hogy igyunk este együtt nála , és olyan sármos volt szerintem már 30 körül lehetett de a teste nem tűnt valami jónak meg amúgy sem mentem volna el vele de olyan rossz mikor valaki még fejre be is jönne de nekem csak az izmos pasik jönnek be én rosszul leszek ha valaki nagyon vékony vagy ha van egy kis hasa stb.. egyszerűen ilyen testre nem indulok be hiába helyes az a valaki.
2015. nov. 19. 22:33
 1/5 anonim ***** válasza:
dat kérdésmegfogalmazás
2015. nov. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Semennyire
2015. nov. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én férfiként az aggyal vagyok így. Ha "gyenge", az elég lelombozó.
2015. nov. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretem az izmos pasika ez tény. De ha tetszik az arca,a személyisége és tó a kisugárzása ,akkor egyáltalán nem az a lényeg h izmos e.

Amúgy meg mindenkinek más.

N/23

2015. nov. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Rajtam kívül még ki akarta önkéntelenül is egy levegővétellel elolvasni eme csodás irományt? :D
2015. nov. 20. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!