Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátommal 8 hónapja vagyunk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal 8 hónapja vagyunk együtt, és úgy gondoltam itt az ideje hogy elveszítsem vele a szüzességemet. Bővebben lent?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy ő szerelmes belém, viszont én nem vagyok belé, csak szeretetet érzek iránta. Pedig nagyon rendes, nem használna ki vagy ilyenek. Azért akarok lefeküdni vele, hogy enyhüljön a bűntudatom azért, amiért nem szeretem, és tehernek érzem az egész szüzesség-misztikumot. Ha most lefekszek vele, majd hónapokkal később szakítunk, az nagyobb köcsögség, mintha szex nélkül szakítanék vele? Elvégre szegény gyereknek kijár ez, hónapok óta velem van, és kívánjuk egymást.

L



2015. nov. 21. 17:26
1 2
 11/11 Missi_Key ***** válasza:
ha te is akarod a sexet, akkor mond neki azt hogy nem szereted szerelemmel, de dugni akarsz vele...nem sok fiú mondana erre nemet.... csak aztán nehogy visszaüssön
2015. nov. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!