Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek van összefüggés a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van összefüggés a feminizmus és a dominák népszerűsége között?

Figyelt kérdés

Azt veszem észre, hogy manapság egyre inkább elnőiesednek a férfiak és egyre többen érdeklődnek a dominák meg a szolga szerep iránt.

Vajon ez a feminizmus előretörésének tudható be?



2015. nov. 25. 19:10
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Valószìnűnek tartom hogy egyes embereket egyénileg vizsgálva van valamilyen együttjárás a szexuális irányultság, vágyak és az egyéb világnèzeti kèrdések k9zött. Viszont ez még nem jelenti azt, amit ìrsz, kèrdező, szerintrm ez a dolog ennél sokkal bonyolultabb.

A fèrfiak "elnőiesedése" is egy olyan tèma amit nem lehet egy mondattal elintézni, ùgyhogy csak egy példát mondok. Nem nagyon lehet objektìven vizsgálni ezt ha pl azt nézed hogy x éve az volt a bevett szokás, hogy "magyar férfi bajusz nèlkül nem is fèrfi". Szóval inkább azt mondanám hogy ma már nagyobb az egyèni szabadság abban hogy milyen a mejelenésed. De mondom, ezer dologtól függhet hogy milyen lesz a szexuális beàllìtottságod.


És akkor végül egy személyes pèlda. A párommal együtt mindketten liberálisan gondolkozunk, és az élet minden terén a nemi egyenlőségre törekszünk (nem női felsőbbrendűségre). Az ágyban viszont èn vagyok a szubmissxívebb beállítottságú, legtöbbször ő szokott irányítani.

21L

2015. nov. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Az előbbi vagyok aki a hosszút írta.


Annyiban befolyásolja szerintem a feminizmus ezt az egészet, hogy sok férfi akar szolga szerepbe kerülni, hogy manapság egyre kevésbé lesznek gátlásosak az emberek, a férfiak is a vágyaik megélését illetően, mert egyre liberálisabb a társadalom, mindenki mindent elfogad, és lassan már semmi sem ciki, nincsenek irányt mutató értékek, csak az, hogy mindent lehet, amíg nem ártasz másnak. (Persze azt elfelejtik tanítani a nyugati iskolákban, hogy sajnos sok esetben ez meglehetősen relatív, hogy ki mivel kinek mennyit árt, és nem mindent "ártás" olyan egyértelmű, vegyük például a lelkiterrort, amiben a párok nő tagjai is remekelnek, míg a fizikaiban is csak azért nem, mert a kevés tesztoszteron miatt sem elég agresszivitásuk, sem elég fizikai erejük nincs a tettlegességhez többnyire és nem pedig azért mert egytől egyig jobb emberek lennének) Szóval a lényeg, hogy nem a vágyat okozza a feminizmus szerintem elsősorban, hanem a meglévő vágy kiélését segíti elő, a liberalizmussal együtt, tehát az emberek számára nincs visszatartó erő.


És most jutottunk el a lényeghez, hogy kell e visszatartó erő, és hogy akkor magát a vágyat mi okozza a többségnél. Az előző kommentemben írtam, hogy bármiféle szexuális töltetű vágy kialakulására sok minden lehet hatással életünk során, azonban vannak olyan tényezők amik több embernél indítják el a dolgot. 21L-hez hasonlóan én is úgy vélem, hogy a feminizmus e tekintetben nem hat olyan erősen nagy embertömegekre.

Bármilyen furcsán is hangzik, szerintem az egyik ilyen fő kiváltó ok, ami rengeteg férfinél játszhat szerepet a szolgaszerep iránti érdeklődésükben, az egyfajta ellustulás, a könnyebb út választása. Lemondani mindig sokkal könnyebb meglévő kiváltságainkról, erősségeinkről, mint újakat szerezni, kiharcolni. Tehát férfiként könnyebb azt mondani egy nőnek, hogy "kitakarítom a házad, ott nyallak ki ahol csak akarod és nyugodtan megcsalhatsz bárkivel a szemem előtt is cserébe egy kis úrnő-szolga "szexért" ", mint azt elérni, hogy egy ugyanilyen bomba nő felnézzen ránk, tiszteljen, kívánjon, és megalázkodás nélkül kaphassuk meg akár úgy, hogy mi lehetünk a macsók az ágyban, és persze csak a miénk lesz, más férfi nem nyúlhat hozzá és még pénzesnek se kell lennünk... hogy miért? mert a takarításhoz csak szorgalom kell, önmagunk feladásához, a megalázkodáshoz pedig csak gyomor(persze attól még nem éri meg), míg egy jó nő megszerzéséhez alfahímmé kell válni. fejlődni kell, jónak lenni, egyszerre szellemesnek, intelligensnek, kedvesnek humorosnak, jó testűnek, szenvedni a kondiban, aztán kivívni a többi férfi tiszteletét(ha ők nem tisztelnek a jó nők se fognak..) adott esetben megvédeni magad, megvédeni a nőt!, amikor többen mennek rád nem meghajolni hanem tűrni az ütéseket, munkában sikeresnek lenni, nem ám mint akiket az úrnő tart el. stb stb egyszóval férfinak kell lenni ami kemény, kihívásokkal jár. és ma sokan a kényelmes utat választják, nem a küzdelmes de kifizetődőbb utat. Tehát óriási különbség van aközött, hogy valaki megfűszerezi az együttléteit azzal, hogy a másik is irányít, nem csak a a férfi, kölcsönösen "magáévá teszi" a két fél egymást, ezzel szorosabbra vonva a kapcsolatot, bizalmat, és aközött hogy valaki nem akar csajozni, fél a visszautasítástól fél a kudarctól, fél a fejlődéstől, vagy hogy megerőltesse magát udvarlás közben és ezért bevállal egy 24/7es az élet midnen területére kiterjedő szolga szerepet, amiben semmi felelősség, semmi feszültség, probléma nincsen, nem kell a másikkal vitázni, építő jellegű vitákat lefolytatni, nincs konfliktus minden sokkal könnyebb és egyszerűbb csak épp kevesebb is.... és nem csak annyival, hogy nem élvezhet a párja arcára..


Ugyanez amúgy nőknél is megvan. Csak ők nem elszolgásodnak, hanem elkur**vásodnak. És ez nem valami hímsoviniszta duma, csak szerintem úgy egészséges ha egy nő szelektál, ami persze nem kis fáradtság, kiválasztani az arra érdemeset. Ez olyan mint, hogy a férfiakba meg a sok nő lefektetése van kódolva, csak míg a gyerek egy elég erős érv arra, hogy a férfi lemondjon a "kalandozásról", a családalapítás érdekében, és megnősüljön, addig szerintem egy nőnek a válogatás nélküli kurv**álkodásra, bárkivel összefekvésre nem elég erős érv, hogy az egyszerűbb, meg bulisabb, menőbb, stb. Szóval nem gondolom, hogy a méltán híres lakatos kulcsos példa egyenjogúság ellen való lenne, csupán arról van szó, hogy egyenlőek, de nem egyformák vagyunk. a férfi legyen férfi a nő meg nő, előbbi udvaroljon, küzdjön, utóbbi megálljon ellen, válogasson, mert mindenki így nyer a legtöbbet, ez a természetes.


Bocs a hosszú gondolatmenetért, de ezek a dolgok szorosan összefüggnek.


Szóval a lényeg, hogy szerintem ez a bizonyos "válasszuk a könnyebb (és valójában szegényesebb) utat" dolog az egyik fő ok, ahogy emiatt van az is, hogy 50 éve megjavították az arra érdemes kapcsolatokat az emberek, ma meg rögtön cserélnek első nagyobb konfliktusnál, mert azt hiszik valahol létezik egy olyan tökély számukra amivel aztán sose kell tenni, dolgozni, harcolni a kiegyensúlyozott boldog kapcsolathoz, meg összecsiszolódni... álmodozunk, mert a melót meg akarjuk spórolni, ez a modern emberre sok területen igaz. Megspóroljuk mert megtehetjük. Ez van a gazdaság meg környezetvédelem viszonyában, amit a technika tesz lehetővé, és ez van a kapcsolatok szintjén is, amit meg a liberalizmus és a félig meddig félrement feminizmus tesz lehetővé. Bonyolult dolgok ezek, a kezem begörcsöl a sok gépeléstől...xD


Ja még annyit, hogy akkor végül is szerintem egyrészt az nem jó amikor az ilyenfajta gyengeség vagy a divat váltja ki a bdsm iránti rajongást, valamint az nem amikor túl messzire megy ebben két ember. Mértékkel, és jó okkal, egészséges szinten is lehet ezt művelni, csak sokan át esnek a ló túloldalára, és nem az egyensúlyra törekszenek. Még egy példa arra, hogy én, mint nagy megmondó mit értek az alatt, hogy túlzás, még liberálisoknak is: hát pl, ha valaki a kutyas**zart nyalja le a bnője cipőjéről, arról hiába mondják, hogy belefér, hisz mindkét fél akarja, kölcsönös a beleegyezés.. baromság, van úgy hogy az ember azt hiszi jó neki valami és csak később jön rá, hogy mégse, vagy még később se. Persze minden ember más, minden személyiség egyedi, ahogy korábban is írtam, de ha valaki egy meglehetősen objektív módon degradálja magát az állati szint alá, az akkor is árt a lelkivilágának, ha ő úgy gondolja, hogy használ. Egy bizonyos ponton túl a nyitottság, a mindennek elfogadása nem építi hanem rombolja a személyiséget, mert nem lesz mihez tartsa magát és az emberi pszichét nem a nihilizmusra találták ki. Nem kimondottan agymosott nyugatias pszichológusok ebben valszeg egyetértenének velem, hogy a teljes szolgaság, és hogy mindig minden a másikról szól, az senkinek nem egészséges, ahogy fizikai hatásoknál, pl egyes szerek használatánál is van ami minden szervezetnek árt, világnézettől függetlenül, legfeljebb eltérő mértékben.. tehát az embereknél sokminden különbözik, de sok a hasonlóság, nem csak testi, de lelki szinten is szerintem. Csak míg erre már rájöttek az orvostudományban, a pszichológia még kissé meg van fertőzve ezzel a nyugati, "az egyén vágya az új isten, ami megkérdőjelezhetetlen, a többi meg nem számít" ideológiával sajna.. a legjobb bizonyíték erre az ha megnézzük, h az ilyen interneten ömlengő, végletekig szolgalelkű emberek mennyire nem tudnak kiállni semmiért sem az életben(nyilván, hisze magukért sem tudnak, meg nem is akarnak), és valójában mennyire gyenge a személyiségük, ami nehezebb időkben igen csak visszaüthet, mert instabillá válhatnak, és előbb vesztik el az önkontrolljukat..

2015. nov. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!