Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak. Mi az, ami felizgat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak. Mi az, ami felizgat benneteket? Úgy általánosságban véve? 22l

Figyelt kérdés

Pl. ha beszéltek személyesen egy lánnyal. Mit kell csinálnia, hogy gerjedjetek? Mármint viselkedésre gindolok, de nem arra, hogy rátok mászik, csak agyhúzásra?


Tehát mivel lehet az agyatokat húzni?

Kinek mivel? Ha szexről beszéltek, mi izgat fel titeket?


2015. nov. 25. 22:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ha szexről beszélgetünk akkor már alapból felizgulok, gondolom te is ha meséltek egymásnak stb, hogy ki mit hogyan csinálna a másikkal...így van?
2015. nov. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Elméletben igen. De azt, hogy én mit csinálnék vele, még nem részleteztem... Van bennem gátlás. Ajtóstól a házba nem merek..
2015. nov. 25. 22:16
 3/12 anonim ***** válasza:
59%
Ha húzni akar az nekem egyáltalán nem vonzó. Amint észreveszem, hogy játszmát játszik, részemről vége is. Azt szeretem, ha széles látókörű, művelt és sokmindenről lehet vele beszélgetni. A szexuális utalásokat lehetőleg mellőzze ismerkedéskor.
2015. nov. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Ypszilon1980 ***** válasza:
Szexuális témára mindenki felizgul. Kérdezd a szexuális vágyairól.
2015. nov. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha van egyfajta bujasága, tekintet, szájrágás, ujjharapdálás, és ha érzem, hogy konkrétan arra vágyik, mikor teszem magamévá. Ha üresen húz, azt rühellem. :)
2015. nov. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nem üresen húznám az agyát. Abban mi lenne a jó? Semmi :)

Szeret beszélni a szexről (is).

A szexhez viszont idő kell, legalábbis nekem. Illetve kapcsolat. De egy kis agyhúzás nem fáj. Ő szereti. Ehhez kellenek tippek nekem.

2015. nov. 25. 22:27
 7/12 anonim ***** válasza:
azt érzem ma egy jót fogsz masztizni kedves nagylány :)
2015. nov. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
2015. nov. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ahogy a gésáknál is van ez, elégnek kell lennie egy pillantásnak ahhoz, hogy egy férfit levegyenek a lábukról. Szóval ha igazi nő vagy, akkor a nézésednek is elégnek kell lennie, mint ahogy az előttem szóló megosztotta abban a videó klipben. Az a két spanyol hölgy már a nézésével megbolondítana, pedig nem is az esetem egyik sem.
2015. nov. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Úgy általánosságban a nők.
2015. nov. 26. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!