Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg bunkó voltam a barátnő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg bunkó voltam a barátnőmmel? Hogy tudnám kiengesztelni?

Figyelt kérdés
Együtt vagyunk a barátnőmmel már 1 év 2 hónapja, minden jó vele, de néha szeretném a szexet változatosabbá tenni, és felvetettem az anális szex ötletét is. Néha próbálkozok betenni, de mindig elhúzza magát. Mindig kérdezi, hogy miért akarom, meg hogy mi a jó ebben. Legutóbb azt mondtam neki, hogy "Néha ki kell kormolni a kipufogót!" Erre ő lebunkózott, és azóta a telefont sem veszi fel... hogy engesztelhetném ki?Már azóta megbántam én 23 vagyok ő meg 19
2015. nov. 28. 17:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
kamu kérdés
2015. nov. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Állatkert! :))
2015. nov. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Akkor ne telefonon keresd, hanem menj el hozzá személyesen! Az amúgy is más, ha élőben látja rajtad, hogy (valóban) megbántad.. Figyelj, ha nem szeretné, mert valamiért tart tőle, akkor ne erőltesd, attól nem fog megjönni hozzá a kedve, csak még jobban elriasztod. Most már tudja, hogy te benne lennél, talán idővel meggondolja magát. Mindenesetre bízd rá a döntést, és ne próbáld meg csak úgy bedugdosni neki, amúgy is jól elő kell készíteni ilyenkor... Na, hajrá, kellemes békülést! ;)
2015. nov. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Tudom, de mivel engeszteljem ki?
2015. nov. 28. 18:00
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Először kérj bocsánatot tőle... Amúgy meg te ismered a barátnődet, ne mi találjuk már ki helyetted...

Baromságot csináltál, hozd is helyre!

2015. nov. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem kifejezetten bunkó nem voltál, de nem szimpatikus ez a követelőző hozzáállásod. Ha egyszer ő nem szeretné, akkor miért erőlteted? A fenék ilyen jellegű "használata" nem az alap szexualitás része, és nekem úgy tűnik, hogy ő semmi ilyet nem kér tőled, ergó neked nem kell kilépned a komfortzónádból. Tőle sem várhatod el.

Keresd fel személyesen és beszéljétek meg, jobb ötletem nincs.

18L

2015. nov. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Csávókám,nemtudom hogy te hogy örülnél ha neked akarná kikormolni egy uborkával (pl)

Majd megbékél,addig próbáld hívni.

2015. nov. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

A tiéd mikor volt utoljára kikormolva?


[link]


Őszintén szólva meg tudom érteni a barátnőd reakcióját, főleg olyan előzmények után, hogy már többször próbálkoztál csak úgy betenni.


Te hogyan reagálnál, ha szex közben ő néha megpróbálna feltolni neked egy műpéniszt?

2015. nov. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
minek erőlteted? keress valaki mást ha neked ez ennyire fontos... 23/f
2015. nov. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
te sem viselnéd jól, ha le ha úgy hívják a farkadat hogy kis hús cafat pl.
2015. nov. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!