Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összevesztünk a barátnőmmel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összevesztünk a barátnőmmel, jelenleg nem lenne képes látni, viszont én nagyon szeretném kiengesztelni, ha elmennék hozzá hogyan fogadná?

Figyelt kérdés
Nagyon erős személyiség, viszont most állandóan pörög az agya, ezt nem akarom, vasárnap családi ebéd lesz náluk, ahova hivatalos vagyok/voltam, szüleinek nem beszélt a dologról, hogy összevesztünk. Tehát ha vasárnap délelőtt beállítanék, akkor ugye kénytelen lenne, "normálisan" viszonyulni hozzám és nyugodtabban az ő megszokott környezetében tudnánk beszélni. Tudom, hogy időt kellene adni, értem is, így viszont mivel ismerem, most arról próbálja meggyőzni magát, hogy a döntse helyesnek kell, hogy legyen, az hogy szakítsunk. Jelenleg nem látok más esélyt, akkor ott eltudna dőlni szerintem, mi lesz velünk a jövőben, nem tudom elviselni, hogy szenved és kattog, és én is ugyan ezt teszem. Virág, csoki megvolt már, akkor azt mondta, hogy jelenleg nem akarja, hogy ott maradjak (2napja) eddig hagytam neki időt, szerintem lépni kell mindkettőnk érdekében, nagyot tévedek?

2013. dec. 7. 10:36
 1/4 anonim ***** válasza:

rontsd el a helyzetet még jobban. csak így tovább!


magadat kínzod. egyetlen jó döntés ha nem keresed többet. majd ő szól

2013. dec. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi történt, miért ideges, miért akar szakítani?
2013. dec. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ne lépj.

várj még. iylenkor a legjobb dolog, hogy hagyod a lányt gondolkozni....de sajnos sanszos, ohgy te hiába akarod, ha ő már nem...akkor kár erőltetni.

2013. dec. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tegnap este megkeresett, hogy beszélni akar velem, úgy érzem megyek és bármi is lesz, minél előbb túl leszünk rajta.
2013. dec. 8. 08:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!