Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek 14cm hosszú és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 14cm hosszú és 4cm vastag pénisz elegendő a jó szex hez lányok?

Figyelt kérdés
kinézetre nem valami bizalom gerjesztő főleg lankadtan nem úgy csak 8cm :( és a mai lányoktól csak azt hallom hogy 17 18 cm alatt nem is igazán akarnak senkit hát baszus

2015. nov. 29. 20:38
1 2 3 4
 31/34 BiTOPro97 ***** válasza:
Egy dologgal függ össze biztosan, az genetikával. De ez is olyan, lehet mint a kék szem, két olyan gén találkozása, vagy a kettő egymásra hatása.
2016. ápr. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
14 cm abszolút tökéletes, a legtöbb lány annyit mond amennyit a pasija mind neki. Nekem 13 centi de barátnőmnek aki szűz volt azt mondtam, hogy 18 azóta abban a tudatban él, hogy megfogta az isten lábát... Nem a mêret az ami számít mert egy 10 centis pénisszel is megdöngethetsz valakit,úgy hogy hidrogén orgazmusa legyen
2016. ápr. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 Pszt! ***** válasza:
58%

Drága kincsem, nem szétb_aszott r.bancokkal kell kezdeni. Ennyire egyszerű. Úgy ahogy a férfiak mérete nem egyforma, hál' istennek, úgy a nőké sem. Biztos fogsz olyat találni, akinek tökéletes a méreted. Az, hogy lankadtan mekkora nem igazán nyom semmit a lantba szerintem. Nem azért mondom, de tökmindegy egy nőnek, (és itt kiemelném, hogy nőkről beszélek nem lányokról, akik nőnek hiszik magukat, mert húszan megkefélték őket) hogy mekkora alapjáraton. Nem mondom, hogy nem lényeg a méret, de a tiéddel nincs semmi probléma :) A magyar férfiak átlag mérete 12-13 centi :) Na meg arról nem beszélve, hogy a szexet mérethez kötik.. Ebből is csak arra következtetek, hogy szellemileg nincsenek a dolgok magaslatán. Ne légy azért frusztrált, mert ilyen hülyeséget mondanak. Szerintem a legtöbb azt se tudja, hogy mekkora 18 centi. Mert az bizony van akinek az már a "torkát" csiklandozza :DD

25/N

2016. máj. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 Rikoh ***** válasza:
85%
Forintos nők, nagy igényekkel! Lehet kicsi és játékos vagy nagy és csuklós...
2016. máj. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!