Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek 14cm hosszú és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 14cm hosszú és 4cm vastag pénisz elegendő a jó szex hez lányok?

Figyelt kérdés
kinézetre nem valami bizalom gerjesztő főleg lankadtan nem úgy csak 8cm :( és a mai lányoktól csak azt hallom hogy 17 18 cm alatt nem is igazán akarnak senkit hát baszus

2015. nov. 29. 20:38
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
66%
Bőven jó szexhez és orálnál is könnyebb vele bánni, nincs tőle az a tipikus fuldokló érzet. A méretnél jobban számít a hozzáállásod szex terén, előjátéknál kiderül mennyire odaadó vagy önző valaki. De egy plusz pont a "kisebb" méretnél, hogy a kutyapóz fantasztikus vele és lehet vadabban is csinálni anélkül, hogy a nő felszisszenne a fájdalomtól. :)
2015. dec. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
50%
9es szóval még szűz vagy vagy csak régen dugtál?
2015. dec. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim válasza:
89%

Szerintem a férfiak túl nagy hangsúlyt fektetnek erre a kérdésre.

Csak remélni tudom, hogy nem én vagyok az egyetlen nő aki nem a péniszméret alapján választ magának párt! Ha van valaki, aki őszintén szeret és elfogad annak mindegy. Téged zavarna ha kicsi a melle vagy van a hasa körül pár hurka? Ha szeretitek egymást akkor nem számít.

Egy nőnek a szexben nem csak az lehet élvezet, hogy ki-be huzigálnak valamit... sőt az a "legkevésbé" élvezetes. A kreativitás számít meg az, hogy odaadó és önzetlen szerető légy.

2015. dec. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 Tiboo Martino ***** válasza:
57%

#13.: Ez az, hogy nincs oyan aki ezzel együtt elfogad és őszinte! Ha lenne akkor nem így mentek volna a dolgok az életemben. Az volt őszinte aki kerek perec megmondta, "Ronda vagy!". Nekem az, hogy kis melle van nem számítana, sőt! Én a pici cicit szeretem(szerettem), de semmi köze a mell méretnek a pénisz mérethez. A nőt nem a mellméret teszi nőiessé, legalábbis az én szememben! Az elmúlt 10 évben az mellett, ahogy viszonyultak hozzám a lányok (amit leírtam az előző válaszomban), volt két lány akivel úgy alakult a dolog, hogy esetleg lehet valami. Az első még szerelmet is vallott, közben még csók sem történt. Aztán mindkettőnél, mikor szóba került a problémás méret téma, hirtelen elvesztették az érdeklődést és jött a szokásos frappáns visszautasítás: "Most nem kell pasi egy jó darabig, majd ha lesz is valami köztünk akkor nem most". Utána meg egy hétre rá már mással rögtön ágyba bújtak. Az elsőnek, utólag derült ki (ő mesélte el), azóta mióta szerelmet vallott nekem szerelmes lett egy másikba rögtön és azóta is évek óta tart. A második lány meg összevissza fényezett, hogy én miyen kedves normális vagyok, meg miyen jó testem van és bejövök neki. (nagy kamu, már sejtettem) A méretbevallásom után meg jött az említett leterelés, plusz azzal kiegészítve, hogy a barátságát fel tudja ajánlani addig amíg "majd kell pasi és kellek neki"! Egy hétre erre elhívott egy szórakozóhelyre és direkt a szemem láttára kavart egy másik gyerekkel egész este és el is köszönt tőlem, hogy ők mennek. Elmentek együtt a sráchoz és másnap rakta föl a közös szelfit vele. (De hallottam megszívta mert a srác csak kihasználta és csak azt akarta tőle) Na ennyit az őszinte lányokról. Arra sem volt kíváncsi senki a méret után, hogy mennyire vagyok fantáziadús az ágyban és esetleg a többi testrészemmel tudom kielégítően kompenzálni a méretbeli hátrányokat.

Vagyis ez utóbbi csak feltételes mód már, mert 10 év hosszú idő és ez nem oyan mint a biciklizés.

#9.: Így válaszoltam a kérdésedre. Sajnos nem vagyok szűz (az hogy miért sajnos, azt kifejtettem más kérdésnél)

Nagyon röviden: 19 voltam, ő 18. (Nagy szerelem ami rövidre sikeredett) 10 hónap elteltével, a róla készített képeim révén, ő felnőttfilmekben szerepelt...ennyi. Azóta a nők szörnyként néznek rám!

2015. dec. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 Tiboo Martino ***** válasza:
57%
#9 helyett #12-t akartam írni, bocsi!
2015. dec. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
58%
Nem a méret, az ügyesség fontos.
2016. jan. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
55%

Kicsi, 16 cm az átlag


Bírom, mikor a nők, itt vígasztalják, megpróbálnak jókat írni, hogy ez is jó, csak tudd használni, meg őket nem érdekli a méret csak a férfiakat...

2016. jan. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
53%

Ha jól megmunkálod a csajt, akkor mindegy a méret.

Ez az egész méret dolog azért lett kitalálva, hogy önbizalomhiányt gerjesszenek, és több pumpát és egyéb méretnövelőt tudjanak eladni a cégek. Te csinálnád olyan csajjal, akinek az átlagnál nagyobb a vaginája, vagy kissebb a melle? Nyílván igen, ha jól néz ki.

2016. jan. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
61%
Ez hulyeseg. A te mereteddel n8ncsen semmi baj :) 16l
2016. jan. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
16%
Alacsonyabb nőnek nagyobb ez a méret nyilván mint egy magasabb nőnek:)
2016. febr. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!