Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha párkapcsolatban a partneret...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha párkapcsolatban a partnereteknek szexuális álma volt?

Figyelt kérdés

Hogy reagálsz ha a párodnak többekkel másokkal volt szexuális álma, különböző álmokban, tehát nem egyszerre volt a személyekkel, veled ilyeneket nem almodik

Mire gondolsz olyankor?

Hogy reagalod le?

Nemet kort is írjatok


2015. dec. 3. 01:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Arra gondolok, hogy egy álom volt. Lehet vonzódik valamennyire ahhoz a személyhez de az, hogy elmondta nekem és, hogy mellettem alszik megnyugtat. Picit sértené az önérzetem meg az önbizalmam de este úgy elcsavarnám a fejét, hogy még az imába is az én nevem mondaná :D

18L

2015. dec. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Arra hogy én is álmodtam már mással, elmondtam, röhögtünk, ennyi :-) Egy álmot túlbonyolítani minek?? 43/N
2015. dec. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Felelősségre vonnám. Mit képzel már, hogy a tudtom és beleegyezésem nélkül mer álmodni, ráadásul szexuálisat, ráadásul mással. Gondolkozzon már! És ha azt álmodja, hogy lopott, akkor meg menjen börtönbe!


Viccet félretéve, az álmaiért senki nem felelős. Az álom a tudatalatti mellékterméke, és általában nem direktben működik, hogy ha azt álmodtad, hogy a Józsival dugsz, akkor egy ribi vagy, mert a Józsival akarsz dugni. Az álomnak nagyon bonyolult szimbolikája van, a legritkább esetben jelenti azt, amiről szól.

Nekem például gyakran vannak szexuális álmaim, de soha nem általam ismert emberekkel, mindig idegenek az álmomban szereplők. Vagy tárgyak. Két napja például egy hatalmas műpénisszel álmodtam :))

2015. dec. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azt mondanám, hogy az már egy durva féltékenység ha a párod arra kiakad, hogy fantáziában mással szexel és otthagynám. Egy ilyennel sosem lesz jó a szexuális életem, mert a féltékenység mindig be fog figyelni.


30F, házas, boldog kapcsolat

2015. dec. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

3-as, a válaszod eleje támadó, miközben ez csak egy kérdés volt, a saját álláspontomat nem írtam le hogy így kezd a válaszod.


De világos mindenki.


És ha az álmodó félnek hajlama van a megcsalásra, mert több kapcsolata is volt, és mindig kikacsingatott, valamelyiket meg is csalta?

2015. dec. 3. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!