Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan élvezed az életet?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

~OnLány~ kérdése:

Hogyan élvezed az életet? Szingliként/Párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Bárhogyan is,de indoklást kérek,hogy miért?. :)


Korod/Nemed



2015. nov. 26. 19:28
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
21f, szingli :(
2015. nov. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:

Nem élvezem mert egyedül vok. 25 F


Magányos, elkeseredett.


De ez ellen qrvára elkezdek most dolgozni. ❤

2015. nov. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:

Én is magányos vagyok. :-(

Egyedül lenni rohadt szar.

2015. nov. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:

Voltam olyan hülye b**arom állat, hogy 25 évesen megházasodtam. több mint 6 hónap múlva el is váltunk, aztán akkor élveztem egy kicsit az életet, majd összejöttem azzal a kolléganőmmel akivel már szerettem volna de ugye akkor nem lehetett.

Aztán vele összejárogattunk immál ámmal. Majd megismert valakit aztán annyi. De elmentünk szórakozni is bulizni is néha hót részegek voltunk, ő mindig szerzett füvet is buli utánra nagyon rendes lány volt.


Aztán egy darabig nem volt senki, akkor vettem egy xboxot és játszogattam meg főzöcskéztem meg eljártam sportolni is.

És nem voltam soha időhöz kötve.


Aztán netről lett szexpartnerem 8 hónapig.


ennek is annyi most február óta nem volt már senki és semmi, most már vágynék egy normálisabb kapcsolatra, de túl sok kedvem nicns egy komoly összekötött kapcsolathoz.

2015. nov. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:

Van egy biszexuális barátnőm távkapcsolatban, ami félig nyitott (azaz megbeszélés alapján lehet csak szex mással ;-) ) ... Vele pedig közösen is vadászunk. Meglehetősen élvezem az életet :-D


41/F

2015. nov. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:

Lassan 1 éve van barátnőm, de aránylag sokat analizálunk és törjük a fejünket önmagunk elemezgetésén. Számomra nehéz kikapcsolni, főleg mert gyakran előhozok múltbéli dolgokat, amiken nem tudom túltenni magam és mert maximalista idealista vagyok. Olykor eléggé mélyre tudunk kerülni, de ilyenkor mutatkozik meg leginkább, hogy mennyire is vagyunk összetartóak. Igyekszünk türelmesen egymáshoz állni.

Megéri küzdeni azokért a pillanatokért, amikor szinte a mennyekben érezzük magunkat egymással.


21/F

2015. nov. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:

Másfél éve váltam el, kb egy éve van egy szexkapcsolatom, mert komoly párkapcsolatra még nem vagyok kész, illetve elzárkózom ettől, bár tudom, hogy nyitni kéne.


De azért sem nyitok mert alapvetően boldog vagyok így. Egyedül nevelem a kislányomat, a volt férjem külföldön él de sokat van itthon. A partneremmel kb hetente találkozunk, amúgy meg a munkámnak, gyerekemnek élek. Mindig vannak nehézségeim de én ezekre leküzdendő akadályként tekintek.


N 38

2015. nov. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 opened paradise ***** válasza:

Ööö...sehogy? :D

Amúgy nem depizek,csak jelenleg annyira pozitív sincsen. De reméljük,hogy alakul valahogy :)

Páratlanként.

21/F

2015. nov. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:

Szingliként. Mostanában érzem magam a legjobban.

25N

2015. nov. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
35%
Kedves, jelenleg a szopórolleren utazom szingliként. Nyilván be is szakadna kettőnk alatt...:D A korom 8-al több a tiédnél. :]
2015. nov. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!