Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit akar tőlem a tanárom?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar tőlem a tanárom? Bejövök neki?

Figyelt kérdés

Na jó, ez így kicsit fura...

Engem konkrétan, személy szerint nem tanít, csak az osztályomból a fiúkat, tesitanárról van szó amúgy. Már kb. 10. végén észrevettem, hogy sokat bámul, néha rámmosolyog, meg hasonlók, aztán bejelölt Facebookon, van, hogy rámír, ilyenek, de így most, az utolsó év végére kicsit "eldurvultak" a dolgok. Néha van, hogy összevont tesink van a fiúkkal, tehát ő tartja. Még ősszel egyszer, mondta hogy tartsak gimnasztikát a lányoknak, meg is tettem, ő közben mögöttem állt, az egyik barátnőm mondta utána, hogy végig egyfelé nézett. (Nyilván a hátsó felemre, ami 12 év röplabda után nem olyan rossz :D) Ugyanekkor volt hogy, bár hosszú hajam van, de sose gumizom össze tesin, ő pedig az óra egy random percében odajött, leszedte a csuklómról a gumit és összefogta a hajam, mondván, idegesíti. Azért nekem ez elég fura volt..

Ma pedig szintén helyettesített, és elvitt minket korizni a Műjégre. Tudni kell, hogy én nem tudok korizni, ezt meg is mondtam, de nem engedte hogy csak bent lógjak és rámerőltette a korizást. Aztán, az elmondása alapján nem bírta nézni a bénázásomat, és elkezdett tanítgatni. Végig, amíg ott voltunk, velem volt, együtt mentünk, végig fogta a kezem, valahogy olyan intim volt az egész. (még az is, mikor elestem, és magammal rántottam :D)

Persze vannak még apróbb dolgok, (egyszer mondta még tavaly év végén, hogy tegeződjünk, azóta ez így van), velem random leáll beszélgetni a suliban, meg amit írtam, hogy FB-n is néha ír...nem tudom, félreérthető..

Egyébként 27 éves, és amúgy nagyon jól néz ki, szóval már csak ezért js furcsállom hogy így áll hozzám, mert nem elég hogy idősebb, de még külsőre is mondhatni 10/10-es...

Ti mit gondoltok? Csak beképzelem a dolgot?

18L



2015. dec. 3. 21:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
legyűrne téged a szertárban :D
2015. dec. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Ezek szerint bejössz neki valóban.

18/L

2015. dec. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nincs róla tudomásod, hogy másokkal is ilyen-e? Mert akkor lehet,hogy csak közvetlen. Viszont ha csak téged részesít ilyen bánásmódban, szerintem tetszel neki.:)
2015. dec. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Körbekérdezgettem ezügyben minden barátnőmet, meg úgy nagyon sok lányt a suliban :D de nem. Vagyis jófej mindenkivel, nagyon bírják a diákok, de ilyen szinten senkivel sem "kedves" az elmondottak alapján.
2015. dec. 3. 21:59
 5/18 anonim ***** válasza:
98%

Igen, bejössz neki.

De te ugye inkább normális vagy és nem akarsz tőle semmit?

2015. dec. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
92%
Önmagában nem feltétlen lenne gond ekkora korkülönbség. viszont várd meg mindenképp, míg végzel a suliban!
2015. dec. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
18%
dugjatok :))
2015. dec. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
81%

Hát ez szerintem nem egyértelmű. Nem lehet, hogy neked tetszik, és te gondolod többnek amiket csinál?

Ha végigmegyek a listádon akkor:

- nem tartom valószínűnek, hogy 20 percig a seggedet stíröli nyilvánosan, tanár létére, ilyet csak egy idióta csinálna

- veszélyes hosszú kiengedett hajjal sportolni

- segített korizni, hogy megtanulj, elvégre tanár vagy mi

- a tegeződés, és a beszélgetés is rendben van szerintem, írtaf, hogy közvetlen, bqtátságos, ráadásul fiatal is, könnyen megtalálja a közös hangot


Nem azt mondom, hogy kizárt, hogy tetszel neki, de ebből amit írtál nem biztos. Egy részét biztos te gondolod bele.

2015. dec. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
43%
Bejössz neki, játszhatsz vele amit akarsz, flört, szex, kapcsolat, bármi. Aztán ha megunod és ő akarja folytatni, vagy összeveszel vele, vagy kellemetlen lesz a dolog az iskolatársak-tanárok-szülők előtt, ártatlannak tettetheted Magad, és őt kirúgják, elveszti a megélhetését, a családját, mindenét. Miért is, ne, Neked bajod nem lehet, Te áldozat leszel, mert szép fiatal lány vagy, és a társadalom szemében értékesebb vagy, mint egy 27 éves férfi. Mindenki Neked fog hinni, bármit hazudsz.
2015. dec. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Semmi ilyesmit nem terveztem, nem vagyok szemetlada :)
2015. dec. 3. 23:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!