Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Aki prostival vesztette el?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki prostival vesztette el?

Figyelt kérdés

Milyen volt ,megérte elmenni ?

Francia is volt ,ti is kinyaltátok ?

Hányszor mentetek el ?

Mennyi időre mentetek?



2015. dec. 3. 22:51
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
szerezz barátnőt
2015. dec. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

En majd most fogok, ha lediplomaztam. Talan egy orara megyek, nem nyalok, es max gumiban szopatok az elejen. Elso poznak lovagoltatast fogok valaszani, egy masszazs utan. Szopatast inkabb csak egy ket cummantast hogy erezzem milyen egy szajban lenni... Nehogy elmenjek gyorsan.

Eldolok az agyon aztan hagyom hadd dolgozzon.ja es betolok 0,5 mg frontint elotte hogy lenyugodjak. Altalaban az elso k...rast az idegessseg cseszi el. Fel miligrammtol mar elegge lenyugszol, de meg siman nem vagy punnyadt. Szemmutet elott is ezt adjak.


Baratnovel mas, mert ot ismered ugy ahogy :d.

Nem bizom benne hogy sokaig birom, de a lovagoltatas utan ha felbatorodtam akkor tolom kicsit missziben es kutyusban. Nrm tudom melyikben fogok elmenni. Majd improzok.

Amugy nekem volt mar tobb baratnom, csak a szexig nem jutottunk, mert mindegyik felenk volt es en is. Most meg mar kioregedtem, jo nagy szegyen ugyhogy elmegyek lakasra :)

2015. dec. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Dec 10-15 vmikor ekozott megyek
2015. dec. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1# mintha az olyan egyszerű volna-.-


Én annó fél órára voltam. Volt aktus és francia is. Kinyalni viszont már nem mertem. 2x sültem el. Megérte.

2015. dec. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!