Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Alkalmi partnerhez túl romanti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alkalmi partnerhez túl romantikus vagyok, de kapcsolatot meg nem akarok, mi a megoldás?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok. Az egyéjszakás illetve a szexkapcsolat nekem elképzelhetetlen, nem vagyok ilyen típus.

Viszont most vagyok túl egy csúnya szakításon, 4 év után először vagyok szingli, és muszáj egy darabig egyedül lennem, rendbetennem magam lelkileg, ez akár 1-2 év is lehet...

A maszturbálás nem elég kielégítő, nem élvezem igazán.

Mit tehetnék, hogy ne kívánjam a szexet 24/7 még hónapokig, vagy akár évekig? :/


2015. dec. 4. 12:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Szex barát ... mégsem csak egy szexkapcsolat, de a nem is párkapcsolat. Valaki, akivel jól érzed magad, szórakozni is tudsz és néha összefekszel.
2015. dec. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Barátság extrákkal, alapjában véve minden szexkapcsolat ilyen, számomra érthetetlen miért zárkózol el előle.
2015. dec. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ismerem magam, és csak elkezdenék többet érezni...
2015. dec. 4. 13:03
 4/6 anonim ***** válasza:
Talán az baj, hogy nem állsz fel.Pedig nagyon kéne!Ez a kulcs.Ha elesünk fel kell állni minél elöbb.Ha magadba zázkódsz nem jó, mert megszokod és már az lesz a norma!
2015. dec. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Butaság maga a felvetés is. Ne haragudj, de h indulhatsz neki az életnek így, h eleve kizárod egy- két évig a szerelmet. Lehet pár hónap és jön egy igazi, aki megdobogtatja a szíved! Hiába mondod h ismered magad. Ha eltalál az a bizonyos nyíl... Addig két választásod van. Vagy masztizol, vagy alkalmizol. Ennyi.

Hidd el, a legváratlanabb pillanatba léphet valaki az életedbe. Add meg az esélyt.

33F

2015. dec. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem szerettem volna ezt taglalni, de annyira durva a helyzet, hogy valószínűleg orvosi segítségre lesz szükségem. Komoly lelki gondokkal küzdök, nem elég a romantikus film és a csokifagyi ahhoz, hogy túltegyem magam ezen. Az exemmel is ezt rontottuk el, tökéletes kapcsolat lehetett volna, valószínűleg még nagyon sokáig együtt lehettünk volna, ha tisztába jövök önmagammal, és ezeket a dolgokat nem a szőnyeg alá söpröm, hanem megpróbálom megoldani. Ha újra beleugrok egy kapcsolatba ezzel együtt, akkor újra csak fájdalmas szakítás lesz a vége. Mindenképpen szakember segítségét kell kérnem, ugyanis a szakítás csak a hab a tortán, a problémák előbb is megvoltak, évek óta, így pedig nem lehet normális párkapcsolatot létesíteni.
2015. dec. 4. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!