Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Merevedési problémák? (18l)

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Merevedési problémák? (18l)

Figyelt kérdés

27 éves a barátom. Már pettingeltünk párszor és tudom hogy szeret engem. Amikor smarolunk akkor mindig azt mondja hogy merev neki, vagy hogy mi lenne ha kettesben lennenk... ennek ellenere ma vegre eljutottunk oda hogy en is oromot okozzak neki. Eloszor elvitt 3szor a csillagokig, ekozben ringatozott es bevadult kicsit. Be akarta tenni de nem engedtem neki mert annyira meg nem erzem a magabiztossagot. Aztan az jotg hogy en jovok. Megfogtam neki, kemeny volt kicsit "rangattam" aztan elengedtem es smaroltunk (kozben nem tortent semmi altalam) aztan mar egyre jobban puhult neki amikor ujra megfogtam es ledolt oldalra. Azt mondta hogx ez azert van mert faradt, meg tul van a csucsponton de akkor nem tudott elmenni rendesen. Aztan utana mar nem gagyta hogy hozzanyuljak semmilyen modon es kiverte mafanak, kozben smaroltunk.

Ez biztos nem az en hibam? Ennyire rossz lennek? Mitol van ez? Kerlek meseljetek!



2015. dec. 4. 18:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ha tényleg boldoggá akarod tenni, akkor ezt el is kell vele hitetni. Nem félénken rángatni neki, hanem alaposan lesz.pni. Egyből nem lesznek ilyen problémák.
2015. dec. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Na még ő legyen letolva, hogy rosszul csinálta...Egészséges férfi esetén már csak a közelében felállhat, ha csókolóznak akkor szinte 100%, nemhogy ha még izgatja...sajnálom kérdező, de a palidnak nincs akkora libidója, mint nekem :D
2015. dec. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
valami olyan történt ami le lohasztotta sztem. Nem tudom.. Talán olyat csináltál amit nem bir. Meg kéne kérdezned tőle
2015. dec. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Megmondom én mi baja van. Sokat maszturbál és a saját kezéhez szokott. Ez egy "betegség". Keress rá a neten. Mondhatni én is szenvedem eme "betegségtől" bár nálam ez abban nyilvánul meg, hogy nehezen tudok elélvezni. Bár ez egy kezdődő kapcsolatban könnyebben megy mint mondjuk három év monogámia után :).

28/F

2015. dec. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Lol... mondod te, hogy érettebb vagy, ő meg visszamaradott :-D :-D
2015. dec. 5. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!