Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mire utalhatott ezzel a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire utalhatott ezzel a beszólással a tanárom? Félreértem, vagy felhívás keringőre?

Figyelt kérdés

Volt már vele kapcsolatban egy kérdésem : http://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualitas..


Eljöttünk jópáran az osztályomból sítáborba, ahová ő is jött, mint kísérő tanár. Tegnap éjszaka pedig, már majdnem elaludnék, mikor azt veszem észre, hogy a mellettem lévő ágyon az egyik barátnőm épp jól szórakozik a barátjával. (Kétszemélyes szoba, ők meg nyilván azt hitték, én békésen alszom) Miután a párna és a fülhallgató sem nyomta el az ágyuk nyikorgását, gondoltam, inkább lelépek, és átmegyek máshova, ahol nem alszanak. A folyóson pedig pechemre összefutottam a tanárral. Tök jogosan, kb. hajnali 3 volt, megkérdezte hogy mit csinálok a folyósón, mire vázoltam neki diszkréten a dolgokat. Láttam, hogy azonnal mondani akart valamit, de nem tette, helyette megkérdezte, hogy : "Irigy vagy?" Nem értettem, mire kifejtette, hogy irigy vagyok, mert nem velem csinálja valaki. Köpni nyelni nem tudtam, szóval próbáltam lerázni, hogy aha, biztos, erre utánam szólt, hogy : "pedig lenne, aki szórakoztatna", majd azzal a tipikus szemlesütős mosolygással bevonult a szobájaba. Én meg ott álltam megsemmisülve.

Ez most tényleg ennyire konkrét volt, vagy MÉG MINDIG csak beképzelem, és csak szimplán jófej?


2015. dec. 6. 22:05
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
16%
Jól nézett ki? Jóképű férfi? Tetszik neked? Ha igen, akkor miért nem jöttél vele össze?
2015. dec. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
26%
Időközben elolvastam a másik kérdésed is. 27 éves, jóképű, szerintem gerjedsz rá, és mégis elcseszed. :D Áh, inkább nem mondok semmit, nőből vagy.
2015. dec. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
Mert idősebb, és mert tanár?! :D
2015. dec. 6. 22:25
 14/28 anonim ***** válasza:
41%
#13: Kit érdekel, hogy idősebb. 9 év egyáltalán nem vészes! Kit érdekel, hogy tanár. Képzettség/munkakör alapján válogatsz? 18 éves vagy, sulival lassan végzel, szóval nem kell sokáig eltűrnöd ezt a "tanárság" problémát, mert amúgy értem, miről van szó. Ha buliban, utcán, bárhol máshol találkoztok, akkor már rég összejöhettetek volna. Igazából nem értem, hogy évekig kizárólag téged bámul (tehát mást nem nagyon), erről a barátnőid is beszámolnak, és te mégis parázol valamitől.
2015. dec. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Azért még egy ideig így marad ez a dolog. (5 éves gimibe járok, tehát majd 2017-ben ballagok...)
2015. dec. 6. 22:34
 16/28 anonim ***** válasza:
14%
#15: Azaz évekig várjon még rád?
2015. dec. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Őszintén szólva, nem hiszem hogy annyira "vár rám". Egyszerűen nem ilyen pasi. Ha nem is a suliból, de tuti van más nő, akinek csapja a szelet :)
2015. dec. 6. 22:40
 18/28 Missi_Key ***** válasza:
42%

azt írtad 10/10-es ... akkor mi a baj? :D

csak mert a tanárod?..ehh

2015. dec. 7. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
21%
Az rendben van, hogy a tesitanárok lazábbra szokták venni a figurát, és gyakran tesznek kétértelmű megjegyzéseket, de ő már majdnem konkrétan kijelentette, hogy szívesen lefeküdne veled.. :D Egyébként bejön a pasi? 10/10-es nem? Az zavar, hogy tanár, vagy amúgy sem lennél benne egy kalandban vele? Most őszintén, ha bejön, akkor mit számít, hogy idősebb, meg hogy tanár? 9 év az semmi, téged meg nem is tanít, szóval..? :D
2015. dec. 7. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
azt nem értem, hogy ha nem akarsz tőle semmit, akkor minek flörtölsz vele?
2015. dec. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!