Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Érdemes elmondani a lánynak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes elmondani a lánynak?

Figyelt kérdés

Van barátja, viszont sokat beszélgetünk a telefonban, és szerintem én sem vagyok közömbös neki. Vagy nem is tudom, sokszor úgy érzem, mintha flörtölne velem, vagy legalább is észre sem veszi, és flörtöl velem. Akárhogy is, azt vettem észre, hogy egyre többször jár a fejemben, viszont nem hiszem, hogy lehetne közöttünk bármi is. Nem is vagyunk egy világ, másrészről tényleg nem igazán tudom, hogy bejövök-e neki, harmadrészt meg ugye van barátja.


Arra gondoltam, hogy véget vetek a beszélgetéseknek.... nem a barátnője vagyok, beszélgessen azokkal! Egyetemi dolgokról meg nem szokás 40 perceket beszélgetni a telefonon, nem?


Ne vegyem fel a telefont ha hív, vagy mondjam meg neki, hogy elkezdtem érezni iránta valamit, és inkább hagyjuk egymást?

(22l, 25f)


2015. dec. 7. 00:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Őszinteség.


Ki tudja talán számodra kedvezően reagál a lány az őszinteségedre.

2015. dec. 7. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Nincs értelme negatívan reagálni. A nők sosem tesznek semmit sem ok nélkül, de azért tudnak trükközni. Én kétszer buktam bele így kapcsolatba, mert ugyanez volt, hogy a lánynak volt barátja, de mindig velem lógott, sokat beszélgettünk, chateltünk, már a szórakozóhelyeken is azt hitték, hogy járunk. Aztán kiderült, hogy csak vívódott, mert nem volt jó a kapcsolata éppen és át kellett hidalnia. Ha szakít, akkor téged választ, ha meg nem, akkor lepattint, addig vagy jó, amíg neki szar és sírhat a válladon. Ezekben az esetekben 99%, hogy kihasznál, és ilyenekkel nem szabad foglalkozni. Ha úgy gondolod helyesnek, akkor mondd el neki mit érzel, bár szerintem zokon fogja venni és abban a pillanatban megváltozik a viselkedése irántad, majd rögtön nem akar semmit se tőled. Arra jó, hogy megtudd.
2015. dec. 7. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mond meg neki hogy érzel valamit iránta és kellene egy kis távolság. Nekem 2x is "bejött". Ne bántsd meg azzal hogy szó nélkül lerázod.
2015. dec. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek. Én örülnék az őszinteségnek. Mond el neki mit érzel. És akkor együtt tudtok dönteni hogyan tovább. Sok sikert:)
2016. jan. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Shaddark ***** válasza:

Telefonba szerintem ne mondd el.

Találkozzatok és akkor látod hogy csak barát-barátként vagy másképpen viszonyul hozzád.

Meg szerintem a nők sem úgy működnek hogy telóban lezsírozzuk hogy mi legyen, a nő elvárja hogy meghódítsd személyesen.

2016. jan. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nézd, egy önmagával jóban levő férfi simán felvállalja azt, ha tetszik neki egy nő. Hívjad el simán valahova. Ha kérdezi, tedd egyértelművé, hogy randira hívod. Ha meg azt is, hogy miért, akkor mondd neki, hogy tetszik neked.

Ennyit abszolút nem ciki felvállalni, nem azt kommunikálod ezzel, hogy teljesen bele vagy zúgva, nélküle nem tudnál élni, csak azt, hogy ő is azon nők széles halmazába tartozik, akik neked bejönnek.


Ezzel tiszta vizet öntesz a pohárba, ha a csaj nem akar közelebbi ismeretséget veled, akkor kevésbé keresi ezen túl a társaságod, és sokkal elegánsabb így mintha lelkiznél.


(Látom hogy régebbi a kérdés, de hátha elolvasod.)

2016. jan. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!