Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ti szeretitek a "mocsko...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti szeretitek a "mocskos" dolgokat?

Figyelt kérdés
Irjatok kort is! Kerem csak lanyok irjanak koszonom:)
2015. dec. 9. 14:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Mindig megmosom a mocskos dolgokat.
2015. dec. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a tisztaságra vagyok rákattanva.
2015. dec. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is keresek ilyen lányt! Halomban áll itthon a mosatlan!
2015. dec. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Krisztike 95 ***** válasza:
Mire gondoltál?
2015. dec. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia. Én úgy gondolom mindenkinél mást és mást jelent az hogy mocskos dolgokat. Személy szerint én nagyon rá tudok hangolódni a partneremre, ha előjáték közben lefog, akár kicsit durvábban felsőbbrendűbben bánik velem. Persze nem ugy hogy fájjon. Kettőnk között ez egyfajta játék ha mondhatom így 😊 élvezem például ha allulra kerülök és a nyakamat fogja félkézzel a masik kezével pedig erősen megfog, mondjuk a fenekemet. De szex közben már nem szeretem. Számomra ehez mindenképpen az kell hogy feltétlenül meg legyen a bizalom. Lassan egy éve vagyunk együtt ugyhogy ez már már kialakult kettőnk között, de még mindig tudunk ujat mutatni egymásnak, vagy eppen újat es kicsit szokatlant kerni egymástól. Összességében szerintem az ilyen dolgok fel tudják pezsdíteni a szexet 😊 19/l
2015. dec. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!