Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Ti szeretitek-e az...

Lányok! Ti szeretitek-e az ilyen dolgokat?

Figyelt kérdés
Pl.:maguntol irt vers,a kiválasztott lánynak,estleg magunktól készített apróság,vagy inkább az átlagos:csoki,virág,ti nők,mire is vágytok valójában? :)

2014. okt. 29. 15:03
 1/10 anonim ***** válasza:

Nekem személy szerint tetszenek az ilyenek. Mert tudom hogy szívböl adja :)

A csoki kicsit sablonos.... De nem minden estben ...

De a virág is jó ötlet...

2014. okt. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Vers, kézzel készített akármi, vagy csak egy levél, ami szívből jön, vagy bármilyen meglepetés az, ami nálam mindig tuti bejön, illetve a virág is elképesztően jól tud esni, ha egy váratlan pillanatban kapom, úgy különösebb indok nélkül.:) Mint ahogy az előbbiek is leginkább akkor, de ajándéknak is tökéletesek, szülinapra, vagy bármilyen más alkalomra.
2014. okt. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Big Poppa ***** válasza:

bocs hogy nem a kerdesre valaszolok...de a baratnom mindig "csinal"nekem valamit, pl. egy nagy tablara rairja hogy szeretlek es teleirja hogy miert szeret...\

mivel en ehhez hulye vagyok ezert csak viragot veszek neki (csokit nem mert attol elhizhat:D)

2014. okt. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Jázi :) ***** válasza:

Legutóbb egy süti felét kaptam meg :)

Annak is örültem. De ami szívből jön az jöhet, bármi is legyen :)

2014. okt. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik :)
2014. okt. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha vers, akkor az legyen vicces és szórakoztató nem pedig nyálas, úgy nem szeretném. Magától készített apróság is jöhet, de ne a kapcsolat elején. Csoki, virág bármikor. :)
2014. okt. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
3%
azt szoktam hogy veszek tábla csokit magamnak,és megkínálom vele,ha nagyon olyan hangulatom van.Attól hogy nő mindjárt csokiba mártogassam??? én meg férfi vagyok,b+,kényeztessen sörrel,piával,kényelmes ággyal,nem odaégett szr kezdő szintű kajával.
2014. okt. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Verset inkább ne írj, kivéve ha azt meg tudod írni igényesebben mint ezt a kérdést. De amúgy mindegyik tud jól esni, amiket leírtál.
2014. okt. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én az első variációra szavazok. Mi elég messze lakunk egymástól és hetente egyszer találkozunk de szinte mindig meglepjük egymást valamivel csak úgy ok nélkül. A virág is jól tud esni ha nem számítok rá , de jobban szeretem ha pl titokban megtanulja a kedvenc számomat és eljátsza , ha süt valamit ,ha rajzol vagy hasonlóak, tehát a kevésbé sablonos ajándékokat. Ha veszel is valamit akkor próbálj egy picit személyesebb ajándékot választani mint egy doboz bonbon , vagy ha már csak ez az opció maradt akkor írj mellé neki valami aranyosat , nem kell verset csak egy apró levelet , amitől érzi ,hogy sokkal személyesebb az ajándék. :)
2014. okt. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat-szinte mindeggyik hasznos volt! :)
2014. okt. 29. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!