Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek az emberek hány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az emberek hány százaléka dekoratív, vonzó?

Figyelt kérdés

Ma az egyik plázában ültem kb. 2 órát és az embereket néztem. Szerintem 20ból talán egy az aki valahogy kinéz, legyen az nő vagy férfi. Egy igazán jó alak nőt láttam, nadrágban volt, de látszott rajta, hogy rendszeresen edz. A férfiaknál sem sokkal jobb a helyzet, meglepő, de öltözködésben több a jól öltözött férfi, mint a nők között. Sok az elhízott ember, igénytelen hajú, ócska ruhákban járó.


23L


2015. dec. 10. 19:27
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
# 9, köszi a választ!
2015. dec. 10. 20:40
 12/17 anonim ***** válasza:
Én azt feltételezm rólad,hogy te nem szorulsz arra,hogy dolgozz. Mindent megkapsz a szüleidtől,és ezért van időd feltenni ilyen értelmes kérdést. Mást lenézni azért,mert nem öltözködik olyan divatosan mint te?
2015. dec. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
# 12, én meg azt feltételezem rólad, hogy magadra ismertél és nem tudsz szöveget értelmezni. Nem divatról vagy stílusról beszélek! Felnőtt vagyok, dolgozom.
2015. dec. 10. 20:54
 14/17 A kérdező kommentje:
Amúgy te nem dolgozol, hogy van időd válaszolni egy számodra értelmetlen kérdésre?
2015. dec. 10. 21:06
 15/17 anonim ***** válasza:

Nem kell drága ruha ahhoz, hogy valaki jól nézzen ki, elég ha igényes és ápolt, vehet ő magának 100.000 Ft-ért is ruhát az is állhat borzalmasan.

Összességében ha mondjuk elmegyek egy auchan tesco vagy aldi vagy ilyesmi helyekre akkor köbö minden 20-30. ember köbö ja.


Vagy elhanyagolják magukat, vagy borzalmasan öltöznek fel. A ruha egy dolog azért azt lehet látni h anélkül hogy nézhet ki köbö.

2015. dec. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Estienne ***** válasza:

"futárnak nem nyitnék úgy ajtót " Háhá :D Ez tetszett.


Elég metroszexuális világban élünk és a pasik szinte már (a márkaüzletek nagy örömére) majdnem annyit foglalkoznak magukkal ha nem többet, mint a csajok. Már tényleg csak a sminkelés hiányzik nálunk -.-"


Nah de majd így ünnepek alatt én is csinálok egy felmérést, ki áll jobban :D Csak hülyén fog kinézni szerintem, ha húzom a padon a strigulákat a kis rózsaszín noteszkámba :D

2015. dec. 11. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Valahol egyet értek kérdező.

Persze, fő a természetesség, de engem is taszít, amikor egyfolytában igénytelen emberek mellett megyek el, például egy plázában, árhuházban, tehát nem is az, hogy leugrott egy liter tejért főzés közben.


Én sem vagyok márka-divat mániás, de azért van egy alap, amit mindenkinek meg kellene ütnie, mert igényesség, higénia - nem pedig divat kérdése.


Zsíros haj, lenőtt festék, kócos haj, lapattogzott körömlakk, koszos széthasznált tornacipő egy alapból elegánsnak szánt, tehát egyáltalán nem összeillő szoknyához felvéve és még sorolhatnám.


Ez nem divat kérdése ez sima igénytelenség.

2015. dec. 11. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!