Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy férfi akinek több tapaszta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi akinek több tapasztalata van szűz csajokkal segítene?! Többi lent

Figyelt kérdés
A tegnap le akartunk feküdni a bárátnőmmel, amit tudni kell róla, hogy ő még szűz. Nekem még nem volt dolgom szűz csajjal, ezért sokat olvastam utánna, h hogy csináljam szűz csajjal h ne fájjon neki stb.. szval képbe vagyok én, hogy sok előjáték meg sikosito, volt is mind a kettő, és nedve is volt rendesen.. de majd meg bolondul ha csak a kisujjamat is be dugom neki.. akármennyire lassan is csinálom őrjitően fáj neki. Pedig kb masfél orás előjáték volt kb.. én nem tudom mi lehet a probléma..
2015. dec. 12. 08:37
 1/6 anonim ***** válasza:
26%

Nem tudtad ellazítani. Görcsöl a dologra. :(


Szüzességnél ha már rákészültetek ne játsz vele. Amikor átakarod szakítani egy határozott gyors mozdulat.


Fájdalomra. Harapj a fülébe, és akkor lökd át. ;)


23/F

2015. dec. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de mit tehetnek, hogy el lazuljon?? 3x is ki elegitettem oralisan, de akkor sem birja a kis ujjamat se, nem hogy a farkam... felek nem fog menni. Valaki volt mar hasonlo helyzetben?
2015. dec. 12. 10:37
 3/6 anonim ***** válasza:

Tapasztaltat mondtál.

Akkor most elmondom !000x-re drága agyon tapasztalt "férfi"társaim!

Itt a példa rá!

Felejtsétek már el az egysiku gondolkodást!

A jó Isten áldjon meg benneteket! 1. Az izgatás nem minden! Ebböl jön ...

2. Mi köze az izgatásnak ahhoz, ha kicsi a perforácio a szüzhártyán?

Az nem tágul! Az életben nem fogjátok tudni felizgatni annyira, ha kicsi rajta a nyilás!

2015. dec. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
akkor mit mondtok? Toljam be,és lesz ami lesz?
2015. dec. 12. 11:01
 5/6 anonim ***** válasza:

dehogy told.... idefigyelj nem tudom hány éves, de ha 16 alatt vagytok akkor hagyd a fenébe... várjatok még ....

ha nem vagytok ennyire fiatalok, akkor valami más gond van... a barátnőd nagyon stresszel, idegeskedik... beszéljetek a témáról sokat, nyíltan, őszintén egymással

2015. dec. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A csaj direkt összeszorítja...
2015. dec. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!