Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az egyébként miért baj, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyébként miért baj, ha egy férfi szerencsétlen szex közben?

Figyelt kérdés
Először mindenki az volt, idővel még belejöhet.
2015. dec. 16. 08:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Sajnos velem is történt már hasonló. A volt barátomnak sehogy sem akart menni a szex...pedig én mindent megpróbáltam, türelmes voltam, mondogattam neki, hogy mit-hogy szeretek, mert az elején nyilván nem ismeri még egymást annyira a két fél, de annyira zavarban volt mindig; így sem tudta hogy érjen hozzám, és ez bizony akárhogy is vesszük, egy idő után megpecsételi a kapcsolat sorsát. :( Azóta és azelőtt sem volt senkivel ilyen jellegű problémám.

Aki azt írta, hogy nekünk nőknek elvárás, hogy egyből flottul menjen minden, az nem igaz. Egy egyéjszakás kis kalandra ez nyilván igaz, de ha komolyan tervezek valakivel, akkor vele 2-3 alkalom után már el lehet dönteni, hogy hosszabb távon fog e működni a szex, és csak azért nem fogom "kidobni", mert rögtön elsőre nem élek át vele sorozatos orgazmust. ;)

24N

2015. dec. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

"egy idő után megpecsételi a kapcsolat sorsát"


Ez így van, de türelem azért kell. 2-3 alkalom nem biztos, hogy elég, hogy valakiben felszakadjanak a gátlások, de persze helyzettől függ.

2015. dec. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Az igaz, de ha valakivel nagyon egymásra találtok, már az első ügyetlenkedős szex is nagyon sok pluszt és örömet tud adni. :) szerintem! a 2-3 alkalmat a nagy átlagra értettem. :)
2015. dec. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Ez igaz, az ügyetlenkedős együttlét is adhat sokat, ha valaki úgy áll hozzá. Ezért mondom, hogy tisztelet a kivételnek. :)

De sajnos a nők többsége nem így áll hozzá, szóval mindenkinek több türelmet és empátiát javaslok a másik felé. :)

2015. dec. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!