Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az egyébként miért baj, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyébként miért baj, ha egy férfi szerencsétlen szex közben?

Figyelt kérdés
Először mindenki az volt, idővel még belejöhet.
2015. dec. 16. 08:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Természetesen ha először nem megy neki az nem gond, még másodjára sem. Viszont, nekem volt olyan "párom", aki előttem 5 évig párkapcsolatban élt, mégis mikor odajutottunk lefagyott.És nem csak az első alkalommal hanem még a 4-5-6 alkalommal is. Nekem volt kellemetlen, mert nem merte megfogni a mellem sem, folyamatosan mondani kellett neki hogy mit csináljon és mint egy kisgyereknek kellett magyarázni.Arról nem beszélve, hogy mikor hozzámért akkor nem érzékien tette, hanem kapkodott azt sem tudta mit csináljon éppen. Én türelmes voltam vele, de egy idő után már nekem sok volt, mivel előtte nagyon aktív szexuális életet éltem, és én ezt nem élveztem-
2015. dec. 16. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%

Mert nem oktatni szeretnénk, hanem elélvezni.


Egy-két alkalom az elején belefér, de ha nincs változás, elmegy az ember kedve az egésztől. Minek álljak le maszatolni, ha nálam már az is "jó" ha nem érzek semmit (nem fáj), a másik meg vagy elélvez, vagy nem.

A nők nem szerencsétlen pasira vágynak, hanem szenvedélyesre, erősre, magabiztosra, aki élvezi, ha felfedez minden centit és zugot, és visszajelzést is ad, tehát látod rajta, hogy élvezi, és neki is öröm, ha te élvezed.

Ha belegondolsz, ezek NEM a tapasztalattól függnek. Inkább önbizalomtól.

2015. dec. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
42%

Mert az nem férfi.

Nyilván nem az első alkalomról van szó persze, mert össze kell csiszolódni.

2015. dec. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%

Az egyébként nem baj, ha valaki először ügyetlen, és idővel belejön, de ha egy férfi(?) folyamatosan szerencsétlen szex közben, az nagyon nagy baj.

Tizenéves kislányként egyáltalán nem zavart a tizenéves fiúk bénázása, én se voltam sokkal tapasztaltabb, mint ők, na de felnőtt nőként már jobb szeretem, ha partnerem is tudja, hogy mit akar, és azt élvezi is.

2015. dec. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
96%
Ha tényleg csak amiatt szerencsétlen, mert tapasztalatlan, akkor persze nem gáz, de egy pasi aki jó akar lenni elég hamar ráérez a dolgokra. Plusz amit már írtak, ha én le akarnék feküdni valakivel akkor baromira nem lenne kedvem tanítani az alapokra, kivéve ha szeretem és hosszú távra terveznék. Viszont ott is lenne az az 1-2 hónap amikor már azt mondanám, hogy szedje össze magát és produkáljon valamit, ne szerencsétlenkedjen!
2015. dec. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
23%
Mert a csajoktól semmiféle toleranciát ne várj el. Neked profi b***szógépnek kell lenned az első perctől kezdve. Tudnod kell mit akarnak, noha sokszor ők sem tudják. Persza ha ők bénák és fekszenek mint egy fatörzs, azt el kell viselned.
2015. dec. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 6-os. A te életedből is hiányzik a szexualitás látom.
2015. dec. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Azért a szex nem egy túl bonyolult dolog, s igen idővel( s ehhez nem kell sok idő) mar nem fogsz benazni. Kivéve ha olyan típus vagy mint az első válaszoló pasija volt, sajnálom szegényt.
2015. dec. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

#7

Ezt nagyon rosszul látod.

2015. dec. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Egyetértek a 6-os válaszolóval, a nők nem igazán türelmesek ilyen téren, persze tisztelet a kivételnek!


De összességében sajnos ez a helyzet, összevetve mondjuk azzal, hogy a férfiak mit szólnának egy szexuális téren ügyetlen nőhöz:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualitas..

2015. dec. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!