Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak (leginkabb 30-55), ki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak (leginkabb 30-55), ki fizetne egy fiatal nőnek szexért és mennyit fizetne?

Figyelt kérdés
Mik lennének az elvarasaid? Kort is irjatok.

2015. dec. 16. 16:01
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
45%
Miért fizetnék azért, amit ingyen is megkapok?
2015. dec. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

Én is kipróbáltam már, először csak hátmasszázs, aztán kézimunka, aztán orális. Tovább még nem léptem, talán nem is fogok... 15 EZRET fizettem egy óráért 20 éves csinos lánynak. Ami megdöbbentett, hogy nem volt nála gumi, minek az alapon, sexet nem vállalt csak orált :O

Nálam volt,a végén megkérdezte, h minek? Mondtam, h vigyázzunk egymásra.... Kicsit megsértődött.

2015. dec. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 mikeXxX ***** válasza:
10%
Férfi vagy és van kisugárzásom így bocsi de meghagylak a luzereknek ! Nem is értem a kérdést van az az ember aki nem tud felszedni egy nőt ? Azt csak sajnálni tudom és téged is ha ezt akarod kérdező !
2015. dec. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
49%

Azt nem értem, akkor mi a fäsznak válaszoltok, menjetek csajozni és ne a gyakorikérdéseken írogassátok a flegma dumát hogy "megagyom a lúzereknek"... Jó? Nem mindenki ilyen szerencsés, miért kell belerúgni még ezekbe az emberekbe?


Másfelől meg valaki igényes és válogatós... nekem például bármikor lehetne partnerem kb 2-3 telefonszámom van akikre csak rá kéne csörögni és már jönnének is. Hálás de átlagos csajok. Viszont engem nem vonzanak szexuálisan, mert van egy szint ami alá nem adom, csak hogy eldurrantsam a patront egy lelketlen húsba. Ennél már az is jobb, ha fizetek egy olyan modell alkatú csajnak, gyönyörű mélygesztenye barna szemekkel, Signal fogkrémplakát mosollyal. Messze átlagon felüli tökéletes fokhagyma seggel, gurgulázó cicikkel, fürkészdarázs-derékkal, olyan ruganyos-szűk pneumatikus puncival, ami egy háromszor kivégzett anakondába is életet lehel... plusz a csaj profi díjugrató lovas, kutyában úgy pucsít és tolja rád a libegő farpofákat, mint apu a fűnyírót ha nagy a gaz.

Inkább ez, mint az ingyen szexes átlag barát lányok, akik még a pasijukat is otthagyják csak hogy megszeretgesse őket valaki. Nem mellesleg érzelmileg is eléggé összekeveri a szart a két kisegér között az ilyen baráti szex.

2015. dec. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
27%

Ja és a példában leírt fullerén csajokból megnézem hányat tudtok összeszedni egy este alatt... Szóba sem állnának veletek, nagyképű ficsúrokkal.


Ilyen nőknek vagy qrvasok pénz kell, vagy Ryan Gosling fej... ha egyik sincs, akkor pedig hónapokig kell őket fűzni a szexig. Nekem 2 barátnőm is ilyen full volt, és nagyon nem volt egyszerű felszedni őket. Persze aki alább adja, annak nincsenek efféle problémái.

2015. dec. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

Nem tudom fiatal alatt mit értesz, de fizetni egy forintot se.

Olyan volt csak, hogy éreztem mindenáron akar motorozni és ő meg éretze mindenáron akarok dugni :)

Összekapcsoltuk a kellemest a hasznossal :)

2015. dec. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
79%

Soha nem fizettem szexért, ezután sem fogok. Ennek ellenére volt pár (nem sok) fiatal lánnyal kellemes élményem. Nem feltétlenül csak szex. Sem jóképű, sem gazdag nem vagyok. Érteni kell a nyelvükön, ennyi a nagy titok.

50 vagyok.

2015. dec. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 ducsik ***** válasza:
Nőnek sosem fizettem a szexért. Miért? Mivel neki is jó volt,innentől nincs miről beszélni. Kölcsönösen kielégítettük egymást,De,ha ő...épp nem akkor..Így járt !
2015. dec. 17. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 mikeXxX ***** válasza:
14# Csak megjegyezném pont te rúgsz bele a nőkbe és a férfiakba is a luzert arra értettem aki nem képes Férfiként viselkedni határozott és vonzó lenni nem a szépségre értettem én nem vagyok tökéletes de gondolom te sem így nem is értem miért akarsz tökéletes nőt és azt sem értem miből gondolod hogy igénytelen vagyok azért mert nem hosszan írtam le mindent pontosan ? Akkor elárulom nekem is van több ember akire ha ráírnék jönne de nem kell mert vagy van valakije és én ebbe nem leszek társ vagy nem az esetem valamint nekem szabadidőm sincsen túl sok tehát itt csak te rúgtál bele a férfiakba és a nőkbe is a túl nagy tőkeletességeddel nyilván aki nem szép és nem is viselkedik igazi férfiként ő luzer és rá fog erre szorulni na már most ha valaki nem tesz semmit ezért azt meg miért kéne sajnálnom a csövest sem sajnálom mert kéregetni tud de dolgozni menni azt meg nem és akkor lehetne más élete és bla bla bla ...
2015. dec. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 PearlDiver ***** válasza:

Mivel mindig kismellű barátnőim voltak (ez a zsánerem), kíváncsiságból kipróbálnám, milyen egy nagyobb keblű lánnyal. De fizetni nem fizetnék érte, annyit nem ér :D

26F

2015. dec. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!